List of products by brand Biovena Health

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się, polską firmą działającą na rynku farmaceutycznym.

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się, polską firmą działającą na rynku farmaceutycznym. Naszym celem jest dostarczanie innowacyjnych produktów o wysokiej jakości i wyjątkowej skuteczności, które poprawiają stan zdrowia i jakość życia pacjentów. Wysoka jakość i skuteczność naszych preparatów podparta jest wieloletnią współpracą ze specjalistami, licznymi badaniami medycznymi oraz szeroką wiedzą na temat stosowanych komponentów. W oparciu o te praktyki starannie dobieramy każdy składnik, starając się aby nasze produkty skrojone były na potrzeby polskiego społeczeństwa. Wierzymy, że dobrze skomponowane naturalne składniki mogą być wykorzystywane w leczeniu wielu schorzeń z porównywalnym powodzeniem do leków syntetycznych, przy jednoczesnym mniejszym obciążeniu organizmu.

Specjalizujemy się w produktach urologicznych, których unikalność wynika również z nieustającej współpracy ze specjalistami ze środowiska medycznego. Posiadamy także szeroką gamę suplementów diety, kosmetyków i wyrobów medycznych stosowanych w urologii, okulistyce, kardiologii oraz szeregu innych dziedzin, a każdy z tych produktów tworzony jest z myślą o pacjencie i jego zdrowiu.

Naszym przepisem na sukces jest oczywiście wysoka jakość produktów ale także zaangażowany i doświadczony zespół ludzi. Dzięki motywacji i wiedzy naszych pracowników, oraz ogromnym pokładom pozytywnej energii firma szybko i elastycznie reaguje na wszelkie zmiany zachodzące na rynku, co skutkuje wyjątkowymi preparatami dostępnymi w przystępnych cenach.34,50 zł

Anusir 10 mg czopki 10 szt.

Anusir przeznaczony jest do stosowania doodbytniczego, w celu nawilżenia i ochrony błony śluzowej, w stanach wymagających pobudzenia naturalnych procesów regeneracji i gojenia się błony śluzowej odbytnicy oraz kanału odbytu. 

Free Shipping
34,50 zł
Availability: W magazynie
79,50 zł

Accu Sperm Test płodności dla mężczyzn 1szt.

Test pozwala określić czy stężenie plemników jest prawidłowe tzn. czy mieści się w ramach aktualnej wartości referencyjnej Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) (tj.>15 mln plemników/ml nasienia).

Free Shipping
79,50 zł
Availability: Zapytaj o dostępność.
31,60 zł

Detorin 30 kapsułek

Starannie wyselekcjonowane i połączone składniki roślinne: korzenia kudzu i ekstraktu z karczocha, diwodorocytrynianu choliny, aminokwasu L-tryptofanu z dużymi dawkami witamin z grupy B.

Free Shipping
31,60 zł
Availability: Obecnie brak na stanie
Esselver kapsułki 60 kaps.
  • Tylko online
19,90 zł

Esselver kapsułki 60 kaps.

Suplement diety zawierający odpowiednio dobrane substancje: fosfolipidy, ekstrakt z karczocha, witaminy z grupy B oraz cholinę, która wspomaga funkcjonowanie wątroby i przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu tłuszczów.

Free Shipping
19,90 zł
Availability: Obecnie brak na stanie
13,90 zł

Mustico opaska odstraszająca komary i meszki 1szt.

Opaska nasączona płynem jest repelentem, skutecznie odstrasza komary i meszki w promieniu 0,5m od miejsca, w którym została umieszczona. Preparat wykazuje efekt repelencyjny w czasie 4 godzin. 

Free Shipping
13,90 zł
Availability: W magazynie
15,00 zł

MUSTICO TICK-OFF Spray do bezpiecznego usuwania kleszczy 2w1 8 ml

Mustico Tick-Off jest nietoksycznym preparatem do usuwania kleszczy w bezpieczny i skuteczny sposób. Kleszcz usuwany metodą tradycyjną, często ulega uszkodzeniu a podrażniony może „wydzielić” nagromadzone płyny do organizmu żywiciela i tym samym zarazić go chorobami zakaźnymi.

Free Shipping
15,00 zł
Availability: W magazynie
19,90 zł

NefroTabs Bio 20 saszetek

NefroTabs® BIO to suplement diety w postaci naparu ziołowego, łączący w sobie 12 ziół pochodzących z uprawy ekologicznej. 

Free Shipping
19,90 zł
Availability: W magazynie
17,00 zł

Panthenol Forte areosol150 ml

PANTHENOL FORTE ICE EFFECT w postaci sprayu z zwartością pantenolu łagodzi podrażnienia (także powstałe w wyniku oparzeń słonecznych) i nadmierne przesuszenie skóry. Koi i chłodząc przynosi ulgę uszkodzonej skórze.

Free Shipping
17,00 zł
Availability: Obecnie brak na stanie