List of products by brand Ecolab

Nasza firma została założona w roku 1923. M.J. Osborn - założyciel firmy - dostrzegł potrzebę stworzenia oferty, która łączyłaby w sobie wysokiej jakości produkty z profesjonalnymi usługami.

Nasza firma została założona w roku 1923. M.J. Osborn - założyciel firmy - dostrzegł potrzebę stworzenia oferty, która łączyłaby w sobie wysokiej jakości produkty z profesjonalnymi usługami. Oferta początkowo skierowana była do branży hotelarskiej. Z upływem lat poszerzyliśmy nasze horyzonty, oferując produkty restauracjom, szpitalom, wytwórniom żywności i napojów, pralniom, szkołom, placówkom handlowym, komercyjnym i nie tylko.

 

Współcześnie, na całym świecie wdrażamy naszą strategię "Circle the Customer - Circle the Glob" (tłum.: "Osłonić/otoczyć Klienta - okrążyć Glob"), zakładającą świadczenie naszym Klientom najlepszych rozwiązań w zakresie utrzymania higieny, za pośrednictwem 10 uzupełniających się dywizji: Institutional (klienci HORECA), Food & Beverage (przemysł spożywczy), Pest Elimination (eliminacja szkodników), Kay (szybkie usługi), Professional Products (klienci BSC), Healthcare (ochrona zdrowia), GCS Service (sprzęt i maszyny), Textile Care (pralnictwo), Vehicle Care (myjnie samochodowe) and Water Care Services (ochrona i uzdatnianie wody). Każda z dywizji dba o zapewnienie naszym klientom najbardziej skutecznych i najwyższej jakości produktów, systemów i usług.

"Okrążając glob", prowadzimy działalność bezpośrednio w 70 krajach i zatrudniamy ponad 26.000 pracowników. Ponadto, w ponad 100 innych krajach, służymy naszym Klientom za pośrednictwem dystrybutorów i licencjonowanych firm. Aby sprostać globalnemu popytowi na nasze produkty, posiadamy odpowiadające najnowocześniejszym standardom zakłady produkcyjne i sieć dystrybucji na całym świecie.

Podstawowa oferta Ecolab z głównych dywizji, jest dostępna na rynkach całego świata. usług wszystkich dywizji i jest systematycznie dopasowywany do lokalnych potrzeb i stopniowo wprowadzany zarówno na już obsługiwane rynki, jak i na jeszcze nieobsługiwane. Na całym świecie misją Ecolab jest niesienie pomocy Klientom w zakresie czystości i bezpieczeństwa, dając im pewność, że wszelkie publiczne wymagania w zakresie higieny zostaną spełnione. Przyczyniamy się tym samym do budowy Państwa wizerunku - firmy bezpiecznej pod względem higieny i czystości. To poświęcenie i pasja dla ochrony Państwa wizerunku sprawiły, że Ecolab stał się firmą, którą jest teraz.

 

 44,90 zł

Skinsept Pur płyn do odkażania skóry 1000ml

ECOLAB Skinsept Pur to preparat do odkażania skóry, przed operacjami, iniekcjami, punkcjami, pobraniem krwi i szczepieniami.

Uwaga: Podmioty wykonujące działalność leczniczą proszone są o dosłanie pocztą zapotrzebowania na produkty lecznicze.

Free Shipping
44,90 zł
Availability: Obecnie brak na stanie
41,50 zł

Skinsept Pur płyn do odkażania skóry 350ml

ECOLAB Skinsept Pur to preparat do odkażania skóry, przed operacjami, iniekcjami, punkcjami, pobraniem krwi i szczepieniami.

Uwaga: Podmioty wykonujące działalność leczniczą proszone są o dosłanie pocztą zapotrzebowania na produkty lecznicze.

Free Shipping
41,50 zł
Availability: Obecnie brak na stanie