List of products by brand H&B Pharma

HB Pharma to ogólnokrajowy system aktywnej dystrybucji hurtowej produktów z kategorii health & beauty.

H&B Pharma to ogólnokrajowy system aktywnej dystrybucji hurtowej produktów z kategorii health & beauty. Posiadamy w asortymencie produkty innowacyjne, certyfikowane, o wysokiej jakości, klasyfikowane jako OTC oraz pozostałe (suplementy diety, kosmetyki, wyroby medyczne).

Zespół HB Pharma tworzą osoby bezpośrednio związane z dystrybucją na rynku farmaceutycznym Polski oraz CEE od początku lat 90’. W trakcie pracy na wielu szczeblach różnych firm farmaceutycznych, w tym hurtowni, mieliśmy okazję uczestniczyć w każdym segmencie dystrybucji : od importu do sprzedaży detalicznej, a także w farmaceutycznej branży e-commerce i e-marketingu.

W okresie ostatnich kilku lat mieliśmy możliwość współpracować ze sobą z ramienia dystrybutorów oraz mamy świadomość i wiedzę na temat zmian następujących na rynku produktów farmaceutycznych.

14,90 zł

Iladian płyn do higieny intymnej dla dziewczynek 150ml

Iladian dla dziewczynek to hipoalergiczny bąbelkowy żel do higieny intymnej. Delikatnie oczyszcza i pielęgnuje strefy intymne, optymalnie je przy tym nawilżając i chroniąc przed podrażnieniami. Formuła łagodzi zaczerwienienie i uczucie swędzenia ,przynosząc komfort podrażnionej skórze.

Free Shipping
14,90 zł
Availability: W magazynie