List of products by brand Vitabiotics

Vitabiotics to brytyjska firma farmaceutyczna z siedzibą w Londynie. Od prawie 40 lat zajmuje się ona wytwarzaniem innowacyjnych preparatów wspierających zdrowie.

W oparciu o dogłębną wiedzę naukową stworzyła unikalną gamę produktów, których zaawansowane receptury wspomagają naturalne procesy zachodzące w ludzkim organizmie. Skuteczność preparatów Vitabiotics została potwierdzona wieloma opublikowanymi badaniami naukowymi, a ich produkcja odbywa się z zachowaniem najwyższych standardów jakościowych.
Podstawową cechą produktów Vitabiotics jest ich innowacyjność. Oznacza to z jednej strony bycie na bieżąco z najnowszymi doniesieniami naukowymi z dziedziny ochrony zdrowia, a z drugiej strony – uważne obserwowanie specyficznych potrzeb konsumentów. Misją firmy Vitabiotics jest przekształcenie wiedzy dotyczącej najnowszych osiągnięć naukowych i technologii w produkty, które dadzą konsumentom możliwość poprawy ich stanu zdrowia w bezpieczny, naturalny i wysoce skuteczny sposób.

Vitabiotics była pierwszą firmą na świecie, która opracowała suplementy diety uwzględniające specyficzne potrzeby terapeutyczne poszczególnych grup pacjentów oraz ich styl życia.

Oryginalne receptury produktów Vitabiotics zostały opracowane przez:

PROFESOR A.H.BECKETT

PROFESOR A.H.BECKETT,
O.B.E., B.Sc, Ph.D., D.Sc.,
FRPharm.S., Hon DSc.'s (Heriot Watt, Leuven, Uppsala),
profesor emerytowany Uniwersytetu w Londynie
PREZES VITABIOTICS (1992 – 2010)   

 

Profesor A.H. BeckettProfesor A.H. Beckett (1920 - 2010),

OBE - Oficer Orderu Imperium Brytyjskiego
Profesor Beckett przez 25 lat był dziekanem Wydziału Farmacji King’s College w Londynie. Opublikował ponad 450 prac naukowych, był założycielem i redaktorem naczelnym renomowanego międzynarodowego czasopisma naukowego International Journal of Medicinal Chemistry. Zajmował stanowiska m.in. Prezesa Królewskiego Towarzystwa Farmaceutycznego i Prezesa Komisji Medycznej Międzynarodowego Komitetu Olimpijskiego, której pracom przewodniczył przez ponad 25 lat.

 

NAJWAŻNIEJSZE WYDARZENIA W HISTORII FIRMY VITABIOTICS

 
Vitabiotics 70s
 • Rozpoczęcie produkcji pierwszego wyrobu Vitabiotics - Oralcer, opatentowanego i licencjonowanego leku przeciwko owrzodzeniom jamy ustnej.
 • Wprowadzenie na rynek preparatu Omega-H, kompleksowej multiwitaminy, która jest obecnie najlepiej sprzedającym się suplementem diety w wielu krajach świata.

 Vitabiotics 80s
 • Otwarcie zakładów umożliwiających produkcję na skalę międzynarodową oraz prowadzenie badań klinicznych nad nowymi produktami.
 • Wprowadzenie do obrotu w Wielkiej Brytanii suplementów diety Osteocare i Menopace, dla których uzyskano pozytywne wyniki w niezależnych badaniach klinicznych.

 Vitabiotics 90s
 • Obchody 25 rocznicy działalności firmy.
 • Dane dotyczące brytyjskiego rynku potwierdzają, że Pregnacare, Menopace, Perfectil i Osteocare są przodującymi markami w swojej klasie w tym kraju.
 • Rozszerzenie działalności firmy na ponad 65 krajów na całym świecie.

 Vitabiotics 2000s
 • Uruchomienie zintegrowanej strony internetowej www.vitabiotics.com.
 • Otrzymanie prestiżowej nagrody rządu brytyjskiego „UK Government Export Award”.
 • Otrzymanie nagrodę BT Vision 100 (jako jedna ze 100 najbardziej wizjonerskich firm w Wielkiej Brytanii).
 • W 2003 r. zdobycie prestiżowej Nagrody Królowej za Przedsiębiorczość (Queen's Award for Enterprise).
 • Czwarty rok z rzędu uzyskanie tytułu czołowego dostawcy witamin (Vitamin Supplier of the Year), przyznawanego przez największą w Europie sieć sprzedaży farmaceutycznej Boots.
 • Otwarcie regionalnych centrali w Egipcie, Iranie, Rosji i USA.
 • Osiągnięcie pozycji wicelidera wśród producentów markowych preparatów multiwitaminowych w Wielkiej Brytanii.
 • W 2008 r. otrzymanie po raz drugi Nagrody Królowej za Przedsiębiorczość (Queen's Award for Enterprise).
 • Rozszerzenie działalności eksportowej firmy na ponad 100 krajów.28,50 zł

Menopass 30 kapsułek

Menopass to kompleksowy preparat do codziennego stosowania, który wspomaga utrzymanie zdrowia i witalności w okresie menopauzy. 

Free Shipping
28,50 zł
Availability: Obecnie brak na stanie
30,50 zł

OsteoMax D3 + K2 tabletek 60tabl.

PolfaŁódź OSTEOMAX D3 + K2 jest suplementem diety, który wspomaga budowę i utrzymanie zdrowej struktury kości oraz prawidłową mineralizację.

Free Shipping
30,50 zł
Availability: W magazynie
28,50 zł

Perfektil 30 kapsułek

Perfektil to suplement diety brytyjskiej firmy Vitabiotics, opracowany przez grono międzynarodowych ekspertów. Skład preparatu został specjalnie dobrany tak, aby uzupełnić codzienną dietę w substancje niezbędne do zachowania pięknej skóry, włosów i paznokci.

Free Shipping
28,50 zł
Availability: Obecnie brak na stanie
38,50 zł

Pregnaker original 30 tabletek

Suplement diety Pregnaker został starannie opracowany przez ekspertów, aby pomóc w dostarczaniu niezbędnych składników odżywczych potrzebnych od momentu planowania ciąży, w czasie jej trwania, aż do końca okresu karmienia piersią.

Free Shipping
38,50 zł
Availability: Obecnie brak na stanie