List of products by brand Alpen Pharma

Alpen Pharma Group powstała w 1997 i reprezentuje grupę firm, których głównym celem jest promowanie, dystrybucja, produkcja i propagowanie produktów leczniczych.

Alpen Pharma Group obejmuje swoim zasięgiem terytorium Azji, Europy Wschodniej i Zachodniej. Jej siedziba znajduje się w Bernie, stolicy Szwajcarii. Każda ze spółek wchodzących w skład Grupy jest liderem na swoim rynku farmaceutycznym, dzięki czemu może zagwarantować swoim partnerom biznesowym pełen zakres usług dotyczących promocji i dystrybucji leków, włączając w to uzyskanie odpowiednich zezwoleń.

 

Dodatkowo, jednym z kluczowych działań podejmowanych przez Alpen Pharma Group jest  organizacja i prowadzenie badań klinicznych produktów leczniczych, zgodnie z normami GCP, co znacznie rozszerza listę oferowanych przez Spółkę usług.12,90 zł

Active Flora Baby krople 5 ml

Active Flora Baby to nowy preparat probiotyczny w kroplach do stosowania w celu zwiększenia ilości pożytecznych bakterii dla niemowląt (również wcześniaków i noworodków z niską masą urodzeniową), dzieci oraz dorosłych (w tym kobiety w ciąży).

Free Shipping
12,90 zł
Availability: W magazynie
25,50 zł

Calcimed Osteo Direct 20 saszetek

Calcimed Osteo Direct to suplement diety o cytrynowym smaku z wapniem, witaminą D3 i K1. Składniki aktywne są zamknięte w specjalnych mikropeletkach DIRECT, które rozpuszczają się w ustach w ciągu sekundy, co sprawia, że są od razu wchłaniane przez organizm. To także łatwe dawkowanie – tylko jedna saszetka dziennie.

Free Shipping
25,50 zł
Availability: Obecnie brak na stanie
18,00 zł

Dologel żel 25ml

Dologel to żel do masażu dziąseł przeznaczony dla osób w każdym wieku. Dologel zawieraja naturalne składniki aktywne tak skomponowane, aby zapewnić ulgę w objawach wywołanych przez ząbkowanie u niemowląt i małych dzieci, jak również w przypadku aft i stanów zapalnych dziąseł innego pochodzenia.

Free Shipping
18,00 zł
Availability: Produkt dostępny na zamówienie
20,10 zł

Tonsilotren homeopatyczny produkt leczniczy 60 tabletek

Tonsilotren to naturalny, niemiecki preparat, który już od ponad 75 lat pomaga w leczeniu ostrego i przewlekłego zapalenia migdałków: zmniejsza stan zapalny, obrzęk i ból, przywraca migdałkom ich funkcję ochronną.

Free Shipping
20,10 zł
Availability: Obecnie brak na stanie