List of products by brand Microlife

Microlife to firma, która jest światowym liderem w produkcji i rozwoju sprzętu medycznego do użytku domowego i klinicznego. 

Zadaniem Produktów Microlife jest umożliwienie naszym klientom promowania i kierowania ich własnym zdrowiem. Nasze produkty ( z cyfrowym termometrem niezawierającym rtęci na czele) są pozbawione substancji szkodliwych dla środowiska. Dążymy do wysokiej jakości, rzetelności i dokładności. Rozwijamy nowe technologie tak, aby były jak najkorzystniejsze dla twojego zdrowia według najwyższych standardów, wymaganych dla urządzeń do użytku profesjonalnego. Microlife wierzy także, że ludzka swoboda jest miarą jego jakości życia, dlatego produkty naszej firmy dają wszelkie informacje dotyczące stanu zdrowia. Zapewniają niezależność, dla maksymalnego czerpania przyjemności z życia. Rzetelność oraz dokładność pomiarów gwarantują bezpieczeństwo przy badaniach przeprowadzonych samodzielnie. Zapewnia to Microlife oraz reputacja firmy. Dla Microlife dokładność pomiaru jest równoznaczna z pomiarem, którego miałby dokonać lekarz. Nasze urządzenia medyczne zostały przebadane klinicznie i zapewniają najwyższą jakość oraz bezpieczeństwo. Są solidne i łatwe w użyciu. Niezależnie czy jest to pomiar temperatury, ciśnienia,wagi ,pomiar szczytu wdechu czy też leczenie ciepłem, technologia Microlife zapewnia rzetelne i dokładne rozwiązania zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych, czy też osób starszych. W przyszłości chcielibyśmy razem robić to, co robimy najlepiej: produkować wiodące urządzenia dla ludzi – dla życia.

124,50 zł

Inhalator Microlife Neb 100B 1 szt.

Niezawodne urządzenia do terapii inhalacyjnej. Dedykowane dla pacjentów wymagających stałej terapii inhalacyjnej, wymagających wydajnych urządzeń.

Free Shipping
124,50 zł
Availability: Obecnie brak na stanie
138,00 zł

Inhalator Microlife Neb 200 kompresowy 1 szt.

Niezawodne urządzenia do terapii inhalacyjnej. Dedykowane dla pacjentów wymagających stałej terapii inhalacyjnej, wymagających wydajnych urządzeń.

Free Shipping
138,00 zł
Availability: Produkt dostępny na zamówienie