List of products by brand Lefrosch

Lefrosch Sp. z o.o. należy do grona polskich producentów dermokosmetyków. 

Lefrosch Sp. z o.o. należy do grona polskich producentów dermokosmetyków. Dysponując profesjonalną wiedzą, połączoną z nowoczesną technologią, firma od lat skutecznie przyczynia się do poprawy  komfortu ich życia.

Od momentu założenia w 2005 roku, firma dynamicznie się rozwija. Systematyczny wzrost zawdzięcza bardzo dobrej jakości wytwarzanych produktów, a także poszerzaniu portfolio produktowego. Od chwili wprowadzenia na rynek pierwszych produktów firmy Lefrosch, o nazwie Pilarix® krem mocznikowy i Squamax emulsja w 2005 roku, firma wyprodukowała i dostarczyła odbiorcom ponad 2,5 miliona sztuk opakowań dermokosmetyków.

Wszystkie produkty firmy Lefrosch posiadają niezbędne badania potwierdzające ich skuteczność
oraz bezpieczeństwo stosowania, a ich produkcja odbywa się z zachowaniem najwyższych standardów jakościowych i higienicznych.

Kontakt z odbiorcą, farmaceutą oraz lekarzem to dla firmy Lefrosch wiedza o ich potrzebach i oczekiwaniach,
na której od lat się opieramy i dzięki, której tworzymy nasze produkty. Zadowolenie naszych klientów jest dla nas celem nadrzędnym, dlatego nasze produkty oferujemy zawsze w najwyższej jakości.

Dbamy o ludzi, o ich potrzeby i oczekiwania.

Nasze dermokosmetyki dedykowane są skórze wymagającej, problemowej, potrzebującej natychmiastowej pomocy.

Firma Lefrosch produkuje dermokosmetyki, które dostępne są w aptekach na terenie całego kraju.21,50 zł

Candi pomadka na pękające kąciki ust 5 ml

Pomadka na pękające kąciki ust – skutecznie walczy z problemem pękających kącików ust. Kosmetyk w swoim składzie zawiera między innymi klotrimazol, chlorquinaldol, które działają przeciwgrzybiczo i przeciwbakteryjnie, a także olej rycynowy i witaminę E.

Free Shipping
21,50 zł
Availability: W magazynie
44,50 zł

Exotar Szampon dziegciowy 150ml

Exotar jest szamponem przeznaczonym do stosowania u osób cierpiących na zapalne choroby skóry owłosionej głowy.

Free Shipping
44,50 zł
Availability: W magazynie
22,50 zł

NormaNail maść pielęgnacyjna do paznokci 30ml

NormaNail to preparat przeznaczony do intensywnej pielęgnacji oskórków oraz wałów paznokciowych, których struktura została uszkodzona przez działanie czynników zewnętrznych lub odwodnienie.

Free Shipping
22,50 zł
Availability: W magazynie
20,90 zł

Pilarix forte 35 krem 50 ml

Pilarix forte 35 to głęboko nawilżający i złuszczający krem mocznikowy o wysokiej zawartości mocznika (35%), który w połączeniu z kwasem salicylowym i kwasem mlekowym zmiękcza zrogowaciały i nadmiernie złuszczający się naskórek.

Free Shipping
20,90 zł
Availability: W magazynie
20,50 zł

Pilarix krem mocznikowy 100ml

Pilarix krem to nowoczesny preparat skutecznie zapobiegający nadmiernemu rogowaceniu skóry. Poprzez zwiększenie nawilżenia warstwy rogowej naskórka przyspiesza procesy regeneracji skóry w przebiegu wielu dermatoz, działa przeciwzapalnie.

Free Shipping
20,50 zł
Availability: W magazynie