List of products by brand Bonifratrzy

Zakon Bonifratrów, czyli Zakon Szpitalny Świętego Jana Bożego.

Zakon Bonifratrów, czyli Zakon Szpitalny Świętego Jana Bożego, zgodnie ze swoim charyzmatem, posługuje chorym i ubogim prowadząc szpitale, domy opieki, apteki, poradnie ziołolecznictwa, jadłodajnie i ośrodki pomocy środowiskowej. Bonifratrzy działają w Polsce od 1609 r. Przez stulecia Bracia rozwijali ziołolecznictwo, tworząc nowe, skuteczne receptury. Owocem tej wielowiekowej tradycji jest linia Produktów Bonifraterskich.

Wszelkie treści zawarte w niniejszym serwisie są własnością Prowincji Polskiej Zakonu Szpitalnego Świętego Jana Bożego p.w. zwiastowania Najświętszej Maryi Panny – fate bene fratelli i nie mogą być kopiowane bez zgody właściciela.21,50 zł

Antinervinum syrop 200 g

Antinervinum syrop uspakajający w stanach nadpobudliwości nerwowej, stanach napięcia i niepokoju, okresowych trudnościach w zasypianiu.

Free Shipping
21,50 zł
Availability: Obecnie brak na stanie
12,90 zł

Balsam Jerozolimski na gardło pastylki do ssania 16 past.

Balsam Jerozolimski na gardło suplement diety stworzony w trosce o prawidłowe funkcjonowanie gardła, w oparciu o 400 lat doświadczenia Zakonu Bonifratrów. Zawiera Extractum Compositum Balsam Jerozolimski - ekstrakt z ziół według zakonnej receptury.

Free Shipping
12,90 zł
Availability: W magazynie
24,90 zł

Bonifraterski Olej żywokostowy z Boswellią 100ml

Olej o właściwościach pielęgnujących skórę, przeznaczony dla osób aktywnych do stosowania po wysiłku fizycznym. Masaż z jego wykorzystaniem doskonale nawilża i przynosi ulgę podrażnionej skórze.

Free Shipping
24,90 zł
Availability: W magazynie
18,40 zł

Błonnik naturalny 200 g

Przywraca i reguluje naturalny rytm wypróżnień, wspomaga oczyszczanie jelit i prawidłowe trawienie. Dzięki swojemu wpływowi na układ pokarmowy pomaga w utrzymaniu właściwej masy ciała.

Free Shipping
18,40 zł
Availability: Obecnie brak na stanie
8,00 zł

Hepatofratin forte herbatka saszetki 30 sasz.

HEPATOFRATIN FORTE Produkt Bonifraterski to zestaw ziół, które wyraźnie wspomagają procesy trawienne i ułatwiają wypróżnianie się. Korzystnie oddziałują na funkcjonowanie wątroby i dróg żółciowych.

Free Shipping
8,00 zł
Availability: W magazynie
24,90 zł

Olejek Rumiankowy Brata Marcina 100ml

Olejek do masażu polecany do stosowania w celu natłuszczenia i nawilżenia skóry. Łagodzi zaczerwienienia i podrażnienia oraz nadaje odczucie odżywionej i zregenerowanej skóry. 

Free Shipping
24,90 zł
Availability: W magazynie