Lista produktów marki BELiN

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowe BELIN powstało w 1991 roku.

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowe BELIN powstało w 1991 roku. Firma zajmuje się produkcją herbat owocowych, ziołowych oraz ekspresowych herbat czarnych, zielonych i białych. W swej ofercie BELIN posiada także produkty rolnictwa ekologicznego: Angel Tea, Eterni Tea oraz Belin. Asortyment jest wciąż poszerzany, udoskonalany i dostosowywany do preferencji konsumentów. Od samego początku firma dynamicznie się rozwija, czego efektem jest obecnie posiadany park maszynowy zapewniający znaczny potencjał produkcyjny oraz ciągle zwiększająca się ilość pracowników. Aktualnie zatrudniamy ok. 140 osób.  Oprócz linii produkcyjnej firma posiada także magazyny oraz laboratorium, które jest bardzo ważnym elementem działalności produkcyjnej. Firma BELIN stawiając na jakość i bezpieczeństwo zdrowotne jest zobligowana do spełniania wymogów GMP, GHP oraz korzystania z systemu zapewnienia jakości zdrowotnej opierającego się na analizie zagrożeń i krytycznych punktów kontroli – HACCP.

W działalności firmy znacząca rolę odgrywa eksport. Od 2006 roku osiągnął on ponad 50% udziału w obrocie. Eksport odbywa się do 14 krajów Europy a także do Kanady i USA.

Nieustanny rozwój przedsiębiorstwa BELIN i ekspansję rynkową dostrzegli między innymi analitycy magazynu FORBES, przyznając firmie w 2010 roku 35 miejsce w regionie w rankingu DIAMENTY FORBESA – wśród przedsiębiorstw, które najbardziej dynamicznie zwiększyły swoją wartość i pozycję na rynku.Jest 1 produkt.

Pokazano 1-1 z 1 pozycji