List of products by brand Vitamins & More

Dystrybutor takich firm jak: Nordic Naturals i DōMatcha.

Każdy może powiedzieć, że produkuje doskonałe uleje rybie omega-3. Nie każdy może to udowodnić. Jedynym obiektywnym dowodem na czystość oleju rybiego jest analiza przeprowadzona przez niezależne instytuty, które sprawdzą przestrzeganie surowych norm.
Wiele wiodących organizacji i ekspertów wyznacza standardy czystości dla produktów naturalnych. Nordic Naturals spełnia każdy z nich.

 

Rządowe standardy jakości oleju z rybiego nie istnieją w Stanach Zjednoczonych. Aby zapewnić wysoką jakość, Nordic Naturals przestrzega i przekracza rygorystyczne Europejskie Standardy Farmakopei (EPS), jak i dobrowolne standardy wyznaczone przez Radę Odpowiedzialnego Odżywiania (CRN – Council of Responsible Nutrition) i Światowej Organizacji EPA, DHA i Omega-3 (GOED – Global Organisation for EPA, and DHA Omega-3 ) dla wszystkich naszych olejów. Standardy te gwarantują wysokiej jakości produkty przez ustalenie maksymalnego udziału nadtlenków, metali ciężkich, dioksyn i PCB.

 

Wszystkie oleje stosowane w produktach Nordic Naturals wykazały brak wykrywalnych metali ciężkich, podczas badań przez Radę Odpowiedzialnego Odżywiania (CRN – Council of Responsible Nutrition) i Światowej Organizacji EPA, DHA i Omega-3 (GOED – Global Organisation for EPA, and DHA Omega-3 ). Standard to 0,1 ppm (parts per milion).

 

DioxynyŻadne oleje stosowane w produktach Nordic Naturals nie wykazują wykrywalnych dioksyn i furanów w testach w dół do 2,0 ppt. Analiza opiera się na metodologii equivalent testing wymyślonej przez Światową Organizację Zdrowia (WHO).

 

Żadne oleje stosowane w produktach Nordic Naturals  nie wykazują wykrywalnych dioksynopodobnych PCB w testach w dół do 1,0 ppt. Limit GOED dla dioksynopodobnych PCB wynosi 3,0 ppt. Analiza opiera się na metodologii equivalent testing wymyślonej przez Światową Organizację Zdrowia (WHO).

 

Podczas gdy Światowa Organizacja Zdrowia (WHO), koncentruje się na tych PCB, które są szkodliwe dla zdrowia ludzi, California Proposition 65 (Prop 65) po prostu skupia się na całkowitej ilości PCB. Limit Prop 65 ustalony jest jako <0,09 ppm lub 90 nanogramów dziennie. Czystość produktów Nordic Naturals przewyższa wszystkie normy dla obecności PCB określone przez Prop 65, dobrowolne normy GOED oraz uznane międzynarodowe standardy – jest to udowodnione w badaniach przeprowadzonych przez niezależne firmy i instytuty.

90,50 zł

Arctic Cod Liver Oil kapsułki 90 kaps.

Arctic Cod Liver Oil - kapsułki pochodzi w 100% z dziko żyjącego dorsza arktycznego(Skrei). Produkt ten nie zawiera żadnych innych olei rybich ani syntetycznych dodatków. 

Free Shipping
90,50 zł
Availability: Obecnie brak na stanie
112,00 zł

Arctic Cod Liver Oil płyn 237ml

Olej z Wątroby Dorsza Arktycznego (CLO) zawsze był uzyskiwany tylko z dziko żyjącego dorsza. W Arctic Cod Liver Oil nie ma żadnych syntetycznych dodatków ani innych olei rybich.

Free Shipping
112,00 zł
Availability: Obecnie brak na stanie
113,00 zł

Children's DHA kapsułki o smaku truskawkowym 180kaps.

Wyprodukowany wyłącznie z najwyższej jakości oleju z wątroby z dorsza arktyczneg Gold Standard Arctic Cod Liver Oil™ Children’s DHA ma truskawkowy smak, jest bogaty w oleje omega-3 niezbędne dla funkcjonowania mózgu.

Free Shipping
113,00 zł
Availability: Obecnie brak na stanie
125,00 zł

Children's DHA w płynie 237ml

CHILDREN\'s DHA jest bardzo chętnie przyjmowany przez dzieci ze względu na jego wyjątkowy, naturalny, truskawkowy smak. Children\'s DHA wyprodukowany jest ze 100% oleju z watroby dorsza dziko żyjącego, który jest bogaty w kwasy omega-3. 

Free Shipping
125,00 zł
Availability: Obecnie brak na stanie
79,00 zł

Children's DHA xtra kapsułki o smaku jagodowym 90 kaps.

Wyprodukowany wyłącznie z najwyższej jakości oleju z wątroby z dorsza arktyczneg Gold Standard Arctic Cod Liver Oil™ Children’s DHA ma jagodowy smak, jest bogaty w oleje omega-3 niezbędne dla funkcjonowania mózgu.

Free Shipping
79,00 zł
Availability: W magazynie
117,00 zł

Complete Omega Junior kapsułki 60 kaps.

Complete Omega Junior dostarcza skuteczną terapeutycznie dawkę wsparcia dla organizmu dziecka, płynącą wprost z niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych dzięki połączeniu kwasów omega 3 (EPA i DHA) oraz kwasów GLA z oleju ogórecznika i kwasów omega-9.

Free Shipping
117,00 zł
Availability: Obecnie brak na stanie
128,00 zł

Complete Omega Xtra kapsułki 60 kaps.

Complete Omega Xtra dostarcza pełnego spectrum niezbędnych kwasów tłuszczowych poprzez połączenie skoncentrowanych kwasów omega -3: EPA i DHA z olejów rybich i GLA z oleju z ogórecznika oraz kwasy omega-9.

Free Shipping
128,00 zł
Availability: Obecnie brak na stanie
150,00 zł

DHA Xtra kapsułki 60kaps.

DHA Xtra jest podwójną dawka wysoko stężonego DHA. Produkt dostarcza maksimum korzyści w 1g miękkich kapsułkach, jest idealny dla każdego kto potrzebuje najlepszego wsparcia dla mózgu i nastroju.

Free Shipping
150,00 zł
Availability: W magazynie