Lista produktów marki Kropla Zdrowia

Kropla Zdrowia to wyjątkowa seria kosmetyków naturalnych stworzonych z myślą o wszystkich, którym bliska jest potrzeba obcowania z naturą także w codziennym życiu.

Receptury kosmetyków Kropla Zdrowia są oparte na naturalnych składnikach roślinnych, a ich kompozycje dobrane tak, aby zapewnić idealną pielęgnację każdego rodzaju skóry, także tej wrażliwej, wymagającej specjalnego, delikatnego traktowania.

Tworząc nasze kosmetyki opieramy się na najwyższej jakości certyfikowanych olejach i ekstraktach roślinnych i olejkach eterycznych, które wspomagają skórę w przywróceniu i zachowaniu jej naturalnych funkcji fizjologicznych.

Kropla Zdrowia to trzy wyjątkowe linie skomponowane tak, aby każdy mógł znaleźć to, czego potrzebuje.

Linia Eco Gold Line to bogactwo olejku arganowego (ECOCERT) zamknięte pod postacią kremu do twarzy i mydła o delikatnym zapachu.

Linia ekologiczna to ekskluzywne mydła oparte na naturalnych składnikach aktywnych takich jak borowina i kompozycjach olejków roślinnych, która idealnie pielęgnuje skórę, a bogactwo zapachu wprowadza w stan odprężenia i relaksu.

Linia medyczna to produkty oparte na leczniczym działaniu nanosrebra i białej glinki, w tym specjalistyczne mydła zarejestrowane jako wyrób medyczny klasy I.

Substancje użyte do produkcji Kropla Zdrowia pochodzą od sprawdzonych i doświadczonych producentów, a zamknięcie ich w polskie opakowania zapewnia bezpieczeństwo, komfort i pewność użytkowania.

Produkty z serii Kropla Zdrowia są wolne od parabenów, ftalanów, olejów mineralnych i pochodnych ropy naftowej, substancji modyfikowanych genetycznie.

Wszystkie nasze produkty są produkowane w Polsce i pakowane w Polskie słoiczki, tuby oraz kartoniki dzięki czemu możemy kontrolować jakość i proces produkcji na każdym etapie.Jest 20 produktów.

Pokazano 1-12 z 20 pozycji