List of products by brand Establo Pharma

Establo Pharma to nie tylko firma składająca się z wykwalifikowanych pracowników.

Establo Pharma powstała z myślą o potrzebach drugiego człowieka, o szukaniu nowych, innowacyjnych rozwiązań, tworzeniu najwyższej jakości produktów, będących odpowiedzią na potrzeby pacjentów.

 

To co napędza nas do działania to zdecydowanie i odwaga. Dzięki umiejętności podejmowania trafnych decyzji, doskonałej intuicji oraz szybkiemu reagowaniu na potrzeby pacjenta nasza firma cieszy się dużym uznaniem zarówno wśród współpracujących z nami lekarzy, jak i kobiet wybierających nasze produkty.
Przyszłość tworzymy dzisiaj.

 26,90 zł

Imbifem krople 50ml

Imbifem to suplement diety w postaci kropli, zawierający wyciąg z kłącza imbiru, który dzięki swoim właściwościom łagodzi poranne nudności, a także szybko i skutecznie przeciwdziała objawom choroby lokomocyjnej. Imbifem jest dostępny w wygodnej, poręcznej butelce.

Free Shipping
26,90 zł
Availability: Obecnie brak na stanie
129,90 zł

Prolibid Femina saszetki 30sasz.

Suplement diety stworzony z myślą o kobiecym libido. To preparat o unikalnej kompozycji składników, opracowany w wyniku wieloletnich badań.

Free Shipping
129,90 zł
Availability: Obecnie brak na stanie
222,90 zł

Supramen kapsułki 120 kaps.

Supramen to suplement diety opracowany, aby wspierać jakość nasienia. Specjalnie dobrana formuła ma pozytywny wpływ na ruchliwość plemników, ich liczbę, morfologię i objętość spermy.

Free Shipping
222,90 zł
Availability: W magazynie