List of products by brand Solgar

Rozpoczęliśmy działalność w 1947 roku i od tego czasu ze zdrowego rodzinnego przedsiębiorstwa rozwinęliśmy działalność do firmy służącej zdrowiu milionów rodzin. 

1947
Powstaje firma Solgar. Wprowadza na rynek pierwszy na świecie naturalny preparat multiwitaminowy o wysokiej potencji w postaci tabletki.
1968
Solgar wprowadza witaminy, minerały i zioła nie zawierające cukru, soli, skrobi. Rozpoczyna także eliminowanie sztucznych konserwantów, aromatów i barwników ze swoich produktów.
1975
Opracowana została Formuła VM-75. Pierwszy na świecie preparat multiwitaminowy ze schelatowanymi aminokwasowo minerałami i nie zawierający żadnych sztucznych dodatków smakowych, barwiących czy konserwujących.
1982
Solgar przedstawia kompletną linię aminokwasów egzogennych w wolnej postaci.
1984
Solgar pierwszy na świecie wprowadza do swoich produktów naturalny beta karoten wraz z mieszaniną naturalnie występujących innych karotenoidów.
1989
Wprowadzenie wieloskładnikowego preparatu VM-2000. Oprócz witamin i schelatowanych aminokwasowo minerałów zawiera zestaw aminokwasów, koncentraty ziół i błonnik.
1991
Na rynku pojawia się kolejny przełomowy preparat Solgara Earth Source. Jest to preparat multiwitaminowo-minerałowy zawierający koncentraty warzyw, owoców, ziół, nienasyconych kwasów tłuszczowych i probiotyków.
1993
Solgar wprowadza opracowane przez siebie i opatentowane - Vegicaps. Pierwsze na świecie kapsułki typu twardego wykonane całkowicie ze składników roślinnych. Solgar był również pierwszym wytwórcą tych przełomowych dwuczęściowych kapsułek odpowiednich dla wegan i wegetarian.
1995
Zostaje uruchomiona strona www.solgar.com. Pierwsza w branży strona będąca źródłem naukowych informacji dotyczących składników odżywczych.
1995
Solgar wprowadza preparaty ziołowe Standaryzowane o Pełnej Sile Działania (S.P.S.D.). Pierwsze na świecie preparaty ziołowe zawierające aktywne standaryzowane składniki ziołowe o udokumentowanej naukowo skuteczności wraz ze świeżymi ziołami zawierającymi wszystkie naturalne składniki zioła występującego w naturze.
1996
Do sprzedaży trafia Omnium - pierwszy na świecie preparat multiwitaminowo-minerałowy zawierający fito składniki odżywcze (polifenole roślinne).
1997
Soglar wprowadza produkty z certyfikatem koszerności.
1999
Wszystkie produkty Solgara zawierając soję posiadają certyfikat Non-GMO (nie modyfikowany genetycznie).
2001
Solgar wprowadza pierwsze na świecie specjalne szczepy probiotyczne (katalogowane), które są mikrokapsułkowane i przez to odporne na działanie soków żołądkowych. Dzięki tej technologii preparaty te nie wymagają ponadto przechowywania w niskiej temperaturze.
2001
Soglar wprowadza zaawansowany i niezwykle skuteczny produkt o nazwie Formuła Włosy, Skóra, Paznokcie zawierający w odpowiedniej ilości wszystkie niezbędne substancje do budowy kolagenu i keratyny.
2002
Solgar wprowadza pierwszą na świecie kapsułkę typu miękkiego nie zawierającą składników zwierzęcych i przez to odpowiednią dla wegetarian i wegan.
2003
Kanguwity. Przełomowy i do dziś jedyny taki preparat dla dzieci. Preparat oprócz odpowiedniej ilości witamin i minerałów zawiera sproszkowane warzywa i owoce: czerwone buraki, marchewkę, brokuły, truskawki, jabłko, morele.
2006
Solgar wprowadza Nutri Nano CoQ10- preparat zawierający koenzym Q10. Jest to pierwszy na świecie produkt spożywczy (suplement diety) w nanotechnologii. Charakteryzuje się on znacznie lepszą absorpcją i biodostępnością.
2008
Solgar wprowadza produkty z certyfikatem HFA Halal, które mogą być spożywane przez muzułmanów.
2008
Solgar wprowadza bioaktywny kwas foliowy Folacin (Metafolin) 400 µg.
2009
Solgar wprowadza preparaty zawierające witaminę D odzwierciedlające najnowsze wyniki badań nad tym składnikiem. Witaminę D3 25 µg (1000IU) i Witaminę D3 125 µg (5000 IU).
2012
Solgar wprowadza przełomowy produkt otwierający nową erę w zdrowiu układu ruchy po „erze glukozaminowej”. Solgar No 7. - formuła tego preparatu pozwala odczuć wyraźną różnicę w poprawie mobilności i gibkości już w ciągu pierwszych siedmiu dni zażywania.26,90 zł

Cynk pastylki do ssania 50past.

Każda pastylka dostarcza cynku w bardzo dobrze przyswajalnych formach. Naturalne cytrynowe i limonkowe aromaty czynią ten produkt zdrowy dla jamy ustnej i niezwykle smaczny.

Free Shipping
26,90 zł
Availability: Ostatnie sztuki w magazynie
43,00 zł

All-In-One tabletki 100tabl.

Preparat ten został stworzony z myślą o osobach, które pragną podnieść efektywność osiągnięcia i utrzymania prawidłowej masy ciała. Najlep­sze rezultaty uzyskuje się stosując preparat w trakcie programu kontro­li wagi opartego na zbilansowanej i zdrowej diecie o wartości ok. 1500 kcal i umiarkowanym lub umiarkowano-intensywnym wysiłku fizycznym. 

Free Shipping
43,00 zł
Availability: Obecnie brak na stanie
74,00 zł

Amino 75 kompletny zestaw aminokwasów egzogennych kapsułki 30kaps.

Zestaw naturalnych (L-) aminokwasów egzogennych. Aminokwasy w preparacie oferowane w „postaci wolnej” co oznacza, że występują bez wiązań peptydowych. Dlatego są lekkostrawne, wchłaniają się bardzo skutecznie i bezstratnie do krwiobiegu, bez konieczności trawienia ich przez organizm.

Free Shipping
74,00 zł
Availability: Obecnie brak na stanie
119,00 zł

Astaksantyna 5mg kapsułki 30kaps.

Astaksantyna to naturalny pigment karoteinowy. Ze względu na swoją unikalną strukturę molekularną jest zaliczana do przeciwutleniaczy o udokumentowanej naukowo skuteczności.Free Shipping
119,00 zł
Availability: W magazynie
95,00 zł

BCAA Plus kapsułki 50kaps.

BCAA – Branched chain amino acid – aminokwasy o rozgałęzionych łań­cuchach.
Aminokwasy o rozgałęzionych łańcuchach to: leucyna, izoleucyna i walina.

Free Shipping
95,00 zł
Availability: Ostatnie sztuki w magazynie
85,00 zł

Beta Glukany tabletki 60tabl.

Produkt zawierający również Beta 1,6 Glukany. Preparat otrzymany w spo­sób naturalny z koncentratu ścianek komórkowych drożdży.

Free Shipping
85,00 zł
Availability: W magazynie