Lista produktów marki Elissa

Firma W.A.K. i P. „Elissa” prowadzi działalność od 1991r.

Zajmujemy się wytwarzaniem produktów leczniczych takich jak: maści ziołowe (arnikowa, nagietkowa, rumiankowa, majerankowa, szałwiowa), maści z tlenkiem cynku (cynkowa i cynkowa z kwasem salicylowym), czopki glicerolowe oraz konfekcjonujemy glicerol 86%, olej rycynowy i surowce farmaceutyczne ( olejek terpentynowy, parafinę ciekłą) przeznaczone do sporządzania leków recepturowych i aptecznych.

Wymienione produkty lecznicze były poddane procesowi harmonizacji w 2008r. Obecnie wszystkie produkty lecznicze otrzymały przedłużenie okresu ważności pozwoleń na dopuszczenie do obrotu na czas nieokreślony.
Firma działa zgodnie z przepisami Prawa Farmaceutycznego oraz obowiązującymi rozporządzeniami Ministerstwa Zdrowia.

W celu zapewnienia wysokiej jakości wytwarzanych produktów leczniczych stworzono system Zapewnienia Jakości, który umożliwia szybkie dostosowanie warunków produkcji i obowiązującej dokumentacji do zmieniających się przepisów prawnych. System jest w pełni udokumentowany a jego skuteczność ciągle kontrolowana. Gwarantuje on, że produkt jest wytwarzany w sposób powtarzalny i kontrolowany, zgodnie z wymaganiami pozwolenia na dopuszczenie do obrotu oraz z uwzględnieniem zasad Dobrej Praktyki Wytwarzania.Jest 3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji