List of products by brand Gemi

Przedsiębiorstwo Produkcji Farmaceutycznej "GEMI" jest firmą prywatną, która powstała w 1992 roku. 

Przedsiębiorstwo Produkcji Farmaceutycznej "GEMI" jest firmą prywatną, która powstała w 1992 roku. Siedziba firmy znajduje się w Karczewie, oddalonym o ok. 40 km od Warszawy. Podstawowym profilem działalności firmy jest projektowanie, wytwarzanie i sprzedaż produktów leczniczych OTC, suplementów diety, preparatów kosmetycznych i biobójczych. Na dzień dzisiejszy PPF Gemi posiada w swojej ofercie około 120 pozycji asortymentowych o różnym przeznaczeniu i formie farmaceutycznej (syropy, żele, maści, kremy, płyny i zawiesiny). Większość z nich jest preparatami wykonanymi na bazie surowców roślinnych.

Firma w swoim dorobku posiada:

  • Patent na metodykę badania trwałości śluzu (polisacharydów) w syropach prawoślazowych.
  • Zastrzeżenie patentowe w Europie na wytwarzanie preparatu Peroxygel® (woda utleniona w żelu), potwierdzeniem czego jest uzyskanie patentu w Niemczech.

Ważnym kierunkiem działalności firmy jest praca nad nowymi preparatami leczniczymi, wśród których poza syropami prawoślazowymi nowej generacji i preparatem Peroxygel® (woda utleniona w żelu) trzeba wymienić również Savarix® (żel przeciw zastoinom żylnym i żylakom ze znieczuleniem miejscowym), Alchinal® (preparat wzmacniający odporność organizmu), tabletki Ceel®, w których zastosowano unikalne połączenie witaminy C i E (tak zwane "tabletka młodości").

Firma zatrudnia wysoko wykwalifikowany i odpowiedzialny zespół specjalistów, który dysponuje nowoczesnym zapleczem technicznym i sprzętem umozliwiającym stosowanie najnowszych technologii. Najwyższe kierownictwo zapewnia odpowiednie środki niezbędne do realizacji przyjętej Polityki jakości: Pragniemy dbać o jakość ludzkiego życia poprzez wytwarzanie produktów skutecznych, bezpiecznych i trwałych.

Naszą misją jest:

"Kierowanie się zawsze dobrem klienta i wyprzedzanie jego potrzeb"


w zakresie produkcji nowoczesnych leków z grupy OTC, produktów biobójczych, kosmetyków, suplementów diety przy jednoczesnym zapewnieniu jakości, która jest dla nas wartością najwyższą. Dążymy do doskonalenia naszych produktów, poprzez stałe wprowadzanie innowacji, wnikliwe badania naukowe, rozwój oraz opracowywanie i wdrażanie nowoczesnych, przyjaznych środowisku technologii.

Pracujemy wg najwyższych standardów, zgodnych z wymaganiami norm PN-EN ISO 9001:2009, PN-EN ISO 22.000:2006, AQAP 2110:2006, wymaganiami GMP, GHP oraz GDP.Posiadamy Natowski Kod podmiotu Gospodarki Narodowej -NCAGE. PPF GEMI przywiązuje dużą wagę do kształtowania nowoczesnej struktury organizacji i zarządzania.

PPF GEMI dokonuje inwestycji w zakresie zakupu specjalizowanego wyposażenia produkcyjnego, laboratoryjnego, oprzyrządowania oraz infrastruktury technicznej, co przyczynia się do usprawnienia procesów wytwarzania. Stosuje systemowe metody weryfikowania jakości produktów we wszystkich fazach i postaciach ich występowania i wytwarzania.

W 2003 roku został utworzony Dział Eksportu, który nawiązał szeroką współpracę z kontrahentami zagranicznymi w zakresie rejestracji i realizacji kontraktów handlowych z odbiorcami z Rosji, Gruzji, Armenii, Azerbejdżanu, Łotwy, Litwy, Kazachstanu, Ukrainy, Kuwejtu. Od 2007 Firma posiada przedstawiciela w Chińskiej Republice Ludowej. Mając na uwadze dobrą perspektywę rozwoju chińskiej gospodarki w najbliższym okresie PPF GEMI zamierza utworzyć stałe przedstawicielstwo w tym kraju.

Produkty Gemi znajdują się również w wyposażeniu polskiej armii dzięki czemu można je spotkać w najdalszych zakątkach świata, gdzie podlegają trudnej i pozytywnej weryfikacji.

PPF GEMI bierze aktywny udział w wielu targach i misjach międzynarodowych, organizowanych przez Polską Izbę Gospodarczą i inne organizacje wspierające rozwój polskiego eksportu. W 2008 roku przedsiębiorstwo podpisało umowę współudziału w nowoczesnym Business Billboard Projekcie z wykorzystaniem innowacyjnych metod komunikacji i marketingu. Uczestnictwo w tym programie pozwoli nie tylko na wzmocnienie struktur dystrybucji i zwiększenie sprzedaży na dotychczasowych rynkach, ale także otworzy dodatkowe możliwości na nowych rynkach zagranicznych, szczególnie w Europie.3,50 zł

Maść majerankowa (Gemi) 10g

Preparat o działaniu przeciwzapalnym, bakteriobójczym i grzybobójczym, antyseptycznym, ściągającym, uszczelniającym i wzmacniającym ściany naczyń krwionośnych, przeciwdziałającym nadmiernemu łuszczeniu się naskórka, przyspieszającym ziarninowanie i bliznowacenie uszkodzonej skóry.

Free Shipping
3,50 zł
Availability: Obecnie brak na stanie
14,50 zł

Reumatol maść 30g

Llek do stosowania zewnętrznego. Bóle stawowo-mięśniowe spowodowane zwyrodniającym zapaleniem stawów, sztywność stawów, bóle okolicy lędźwiowo-krzyżowej spowodowane napięciem mięśni.

Free Shipping
14,50 zł
Availability: Obecnie brak na stanie
9,90 zł

Rubital syrop 125g

Pomocniczo w stanach zapalnych jamy ustnej i gardła: chrypka, kaszel, np. w przebieguprzeziębienia; w podrażnieniach błony śluzowej jamy ustnej i gardła.Free Shipping
9,90 zł
Availability: W magazynie