Lista produktów marki MedicMar

MEDIC-MAR Hurtownia Sprzętu Medycznego rozpoczęła swoją działalność w 1995 r. w Łodzi.

MEDIC-MAR Hurtownia Sprzętu Medycznego rozpoczęła swoją działalność w 1995 r. w Łodzi. W ciągu tych 20 lat istnienia, poznaliśmy potrzeby naszych klientów i staramy się ciągle poszerzać naszą wiedzę tak, aby w jak najbardziej profesjonalny sposób obsługiwać naszych klientów.

Od 2000 roku jesteśmy Autoryzowanym i Wyłącznym Przedstawicielem niemieckiej renomowanej firmy BEURER GmbH na terenie Polski.

Niemiecka firma BEURER GmbH została założona w 1919 roku. Od czasu jej założenia najlepsi specjaliści  zajmują się badaniami i pracują nad rozwojem najwyższej jakości urządzeń marki BEURER.
Nowoczesny design, wysoka jakość i niezawodność to niewątpliwie najważniejsze atuty oferowanych produktów.
Firma BEURER posiada w swojej ofercie szeroki wachlarz produktów medycznych służących szeroko rozumianej ochronie zdrowia, zapewniających komfort psychiczny i fizyczny. Wszystkie produkty medyczne firmy BEURER posiadają odpowiednie atesty medyczne. Firma specjalizuje się również w produkcji poduszek i kocy elektrycznych, posiada bardzo rozbudowany asortyment wag kuchennych i łazienkowych zarówno szklanych jak i tradycyjnych. W swojej ofercie posiadamy również duży wybór przyrządów do masażu, pulsometrów oraz wiele innych ciekawych produktów sygnowanych marką Beurer.

Dowodem wysokiej jakości proponowanych przez nas produktów i usług jest stale rosnące grono zadowolonych Klientów, wśród których znajdują się Hurtownie Farmaceutyczne oraz renomowane Sieci Handlowe. Naszymi odbiorcami są również apteki, sklepy medyczne, placówki służby zdrowia, sklepy sportowe, sklepy ze sprzętem AGD, oraz indywidualni klienci.

Wzmożona konkurencja na rynku sprawia, że obsługa klienta, jest często tym, co najbardziej różnicuje firmę, produkt bądź usługę w świadomości konsumenta. Klienci stają się coraz bardziej wymagający, charakteryzując się przy tym mniejszą wyrozumiałością wobec wszelkich uchybień, szczególnie związanych z obsługą. Dlatego też, obsługa Klienta jest dla nas priorytetem, ponieważ poziom usług jest kluczowym czynnikiem odróżniającym nas od konkurencji. Pozwala nam to budować trwałą więź z klientem, co przekładała się na wielkość sprzedaży.

Dokładamy wszelkich starań, aby zarówno bezpośrednia obsługa klienta, jak i telefoniczna oraz przez Internet była wysoko przez niego oceniona. Obsługę prowadzi uprzejmy, kompetentny i fachowy personel odpowiadający za podjęcie działań najlepiej odpowiadających potrzebom klienta.

Celem naszej firmy jest kontynuacja tradycji firmy Beurer GmbH w Polsce. Stąd staramy się dokładać wszelkich starań dla zadowolenia naszych klientów.

Naszym celem jest działać tak, aby opinie naszych klientów były naszą najlepszą reklamą.Jest 18 produktów.

Pokazano 1-12 z 18 pozycji