List of products by brand Pharmnew

Firma Pharmnew Sp. z o.o. jest firmą polską.

Firma Pharmnew Sp. z o.o. jest firmą polską. Powstała w 2013 roku jako kontynuacja firmy Pharmcare, która od 2007 roku wprowadziła na rynek takie marki jak Falumax i Urostonex.

Pharmnew zajmuje się produkcją i promocją suplementów diety oraz dietetycznych środków medycznych. Preparaty przygotowujemy są w oparciu wiedzę najstarszych medycyn świata: indyjskiej Ajurwedy i medycyny chińskiej, ale wytwarzamy w nowoczesnych fabrykach farmaceutycznych w Polsce. Współpracujące z nami fabryki działają w oparciu o standardy i wymagania systemów jakości zgodnych z normami ISO , HACCP i GMP.

Misją firmy jest promowanie terapii opartych na preparatach ziołowych, które są mniej uciążliwe dla organizmu. Terapie oparte na ziołach mogą być skuteczną i bezpieczną alternatywą dla terapii lekami recepturowymi, szczególnie w stadiach początkowych chorób przewlekłych oraz ich łagodnym przebiegu.

Pharmnew zajmuje się również promocją leków zleconą przez innych producentów.33,50 zł

Urocal saszetki 20 sasz.

Działa rozluźniająco na mięśnie gładkie dróg moczowych, co przynosi ulgę podczas przemieszczania sie drobinek kamieni i zmniejsza stan zapalny.

Free Shipping
33,50 zł
Availability: W magazynie
28,00 zł

Urocal SD tabletki 40 tabl.

Suplement diety przeznaczony dla osób dorosłych wspomagajcy prawidowe funkcjonowanie dróg moczowych.

Free Shipping
28,00 zł
Availability: W magazynie
50,90 zł

UROCURIN tabletki 90 tabl.

Suplement diety Urocurin to wyciąg suchy z fermentowanego owocu granatowca właściwego standaryzowany na obecność polifenoli. Dla osób dorosłych.

Free Shipping
50,90 zł
Availability: W magazynie
31,50 zł

Urozax saszetki 20 sasz.

Wyciąg z łupin granatowca zawiera duże ilości polifenoli należące do przeciwutleniaczy. Powszechnie uznaje się profilaktyczne walory polifenoli: przeciwzapalne oraz bakteriobójcze przeciw bakteriom gram - dodatnim i E. coli. 

Free Shipping
31,50 zł
Availability: Obecnie brak na stanie