List of products by brand Sigma-Tau

Sigma-Tau Pharmaceuticals, Inc. jest rzadkim korporacją specjalizującą się w tworzeniu nowych leków dla niezaspokojonych potrzeb pacjentów z rzadkimi chorobami.

Sigma-Tau Pharmaceuticals, Inc. jest rzadkim korporacją specjalizującą się w tworzeniu nowych leków dla niezaspokojonych potrzeb pacjentów z rzadkimi chorobami. Naprawdę wyjątkowa w swojej dziedzinie, Sigma-Tau lokuje swoje znaczne zasoby naukowe za odkrycia związków, które korzystają nieliczni. Po prostu dlatego, że to, co trzeba zrobić.

Poprzez utrzymanie środowiska w oparciu o uczciwość, zaangażowanie i umieszczenia pacjenta pierwsze, Sigma-Tau jest w stanie zastanowić się, co może być mały sukces komercyjny nie mniej niż człowieka triumfu. Dla nas nie ma większej osiągnięciem niż pomagając dziewczyncę, która cierpi na cystynozy rogówki lub mężczyzna z chłoniakiem Hodgkina.196,90 zł

Proxeed Plus saszetki 30sasz.

Proxeed® Plus jest suplementem diety zawierającym zestaw odpowiednich składników wpływających na poprawę jakości nasienia, podstawowego czynnika w procesie zapłodnienia.

Free Shipping
196,90 zł
Availability: Obecnie brak na stanie