Lista produktów marki Laboratoires Gilbert

Historia Laboratoriów zaczął Gilbert w 1904 roku, w małej paryskiej kominkiem, do narodzin Willow Leaf, tynk rzeźba w leczeniu odciski i modzele.

Historia Laboratoriów zaczął Gilbert w 1904 roku, w małej paryskiej kominkiem, do narodzin Willow Leaf, tynk rzeźba w leczeniu odciski i modzele. Od tego dnia, GILBERT Laboratoria wzrosła i ewoluowała przez utrwalania ducha Alexander GILBERT: rozwój produktów dla zdrowia i dobrego samopoczucia dla całej rodziny.

1958 Realizacja w Calvados

Nie sprzedane w 1958 roku i znajduje się na Herouville Saint Clair Jacques perkusista, farmaceuty, Gilberta Laboratoria jest teraz kierowany przez jego syna, Lawrence perkusista, także założyciela batteur Grupy różnych społeczeństw w dziedzinie zdrowia i urody.

Z ducha podboju jej przywódców, rodzinna firma rozwinęła się we Francji i na całym świecie, nie zapominając swoje korzenie i wartości historycznych.Zatrudniamy GILBERT Laboratoria więcej niż 400 osób głównie w Calvados.

Wiele marek z tynku cięcia Willow liści, które zostały dodane do oferty produktowej od Gilbert Laboratories: Pharmadose, Parasidose, Laino, Neutraderm, Moustidose, Dolodent, Physiodose, Łukasza i Leah Physiolac i bogatego katalogu produktów apteczny podzielone.


To doświadczenie pozwoliło laboratorium szybko zajmują znaczące miejsce w ambulatorium oraz w szpitalu w służbie zdrowia, kosmetyków i piękna świata dzieciństwa.

1990 Nabycie pierwszego bottelpack®

Poprzez politykę zrównoważonego inwestowania i ducha innowacyjności, GILBERT Laboratoria były pierwszym na rynku chusteczki dla zestawów pomocy i zdobyć w 1990 roku, bottelpack® maszyna do produkcji sterylnej pojedynczej dawki.

Od tego czasu, 11 bottelpack® dołączył do miejsca produkcji. W dwóch dekad, produkcja pojedynczej dawki wzrosła z 20 milionów do 700 milionów dawek rocznie przez Gilberta Laboratories 2-cie francuskiego producenta.

2010 Nowa fabryka 10.000

W roku 2010, uruchomienie zakładu do 10.000 m² poświęconym pojedynczej dawki, unieść laboratorium do czołowych szeregach europejskich. Nowa strona będzie sprostać rosnącym zamówienia albo dla własnych marek jak Physiodose, nr 1 soli fizjologicznej w pojedynczej dawce lub do produkcji powierzonych jej prestiżowych laboratoriach.


Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz