List of products by brand Paramedica

Firma Paramedica jest obecna na rynku farmaceutycznym od 1993 roku.

Firma Paramedica jest obecna na rynku farmaceutycznym od 1993 roku.Od tego czasu nieprzerwanie realizujemy zamówienia naszych klientów w dziedzinie usługowej produkcji kosmetyków dla potrzeb rynku aptecznego i doradztwa w tej dziedzinie.
Specjalnością naszą jest wytwarzanie produktów, które mieszczą się w pojęciach dermokosmetyków, kosmetoleków, kosmeceutyków oraz kosmetyków reklamowych. Spółka nasza jest kierowana przez magistrów farmacji posiadających duże doświadczenie produkcyjne oraz znajomość rynku farmaceutycznego. Korzystamy z doświadczeń ośrodków naukowych w kraju i zagranicą. Współpracujemy z renomowanymi dostawcami surowców, opakowań oraz laboratoriami. Działamy zgodnie z zasadami GMP/GHP/GLP.

22,50 zł

Atopea krem nawilżająco-natłuszczający 500ml

Formuła na bazie parafiny, mocznika i gliceryny stworzona do codziennej pielęgnacji skóry atopowej i wrażliwej. Krem nawilżająco-natłuszczający Paraderm Atopea łagodzi takie objawy jak podrażnienia, zaczerwienienie, przesuszenie i swędzenie skóry.

Free Shipping
22,50 zł
Availability: W magazynie
18,50 zł

CANABEA Balsam konopny 150g

Canabea balsam konopny przeznaczony jest do pielęgnacji skóry suchej, skłonnej do łuszczenia, zaczerwienienia oraz nadmiernego rogowacenia.

Free Shipping
18,50 zł
Availability: W magazynie
17,90 zł

Paraderm Plus szampon z dziegciem i octopiroxem 150ml

Paraderm Plus to szampon z oczyszczonym dziegciem brzozowym wzbogacony o Pirokton olaminy- Octopirox i amid kwasu undecylenowego). Przeznaczony jest do pielęgnacji owłosionej skóry głowy osób u których występuje skłonność do łuszczycy, łupieżu czy nadmiernego przetłuszczania się włosów.

Free Shipping
17,90 zł
Availability: W magazynie
16,50 zł

Paraderm szampon z dziegciem 150ml

Paraderm to szampon z oczyszczonym dziegciem brzozowym. Polecany jest do pielęgnacji owłosionej skóry głowy osób z tendencją do nadmiernego przetłuszczania, z łupieżem oraz dla osób ze skłonnością do łuszczycy.

Free Shipping
16,50 zł
Availability: W magazynie