List of products by brand Amara

Zakład Farmaceutyczny Amara jest pionierem w sektorze prywatnego rynku produkcji farmaceutycznej w Polsce.

Zakład Farmaceutyczny Amara jest pionierem w sektorze prywatnego rynku produkcji farmaceutycznej w Polsce. Powstał w 1994 roku – w okresie wielkich przemian – bez zaplecza kapitału państwowego bądź zagranicznego. Początkową działalnością firmy było konfekcjonowanie nalewek ziołowych, lecz już po kilku miesiącach istnienia uzyskano pierwsze pozwolenia na dopuszczenie do obrotu i rozpoczęto produkcję własnych produktów leczniczych – nalewki walerianowej oraz nalewki miętowej. Był to początek błyskotliwego rozwoju zakładu produkcyjnego, który dzięki ogromnemu zaangażowaniu zarówno zarządu, jak i pracowników wciąż poszerza zakres oferowanych produktów leczniczych, surowców farmaceutycznych do receptury aptecznej i usług oraz nieustannie doskonali proces wytwarzania, by być niezmiennie najlepszym.

 

Od 1999 roku Zakład Farmaceutyczny Amara ma swą siedzibę na krakowskim Bieżanowie, gdzie odbywa się produkcja wysokiej jakości surowców farmaceutycznych używanych w recepturze aptecznej oraz sprawdzonych produktów leczniczych. Przy ulicy Stacyjnej 5 oprócz działu produkcyjnego mieszczą się również: laboratorium kontrolne, biura oraz magazyny. Natomiast Hurtownia Farmaceutyczna Amara oraz dział marketingu i sprzedaży w październiku 2011, ze względu na dynamiczny rozwój firmy, zostały przeniesione na ul. Półłanki 18.23,60 zł

Amaderm krem nawilżająco-regenerujący Urea 15% 50 ml

Amaderm Krem nawilżająco-regenerujący przeznaczony jest do ochrony skóry suchej, szorstkiej z tendencją do łuszczenia. Szczególnie polecany do stosowania w miejscach najbardziej narażonych na przesuszenie, tj. dłoniach, łokciach i kolanach.

Free Shipping
23,60 zł
Availability: W magazynie
23,60 zł

Amaderm krem nawilżający Urea 5% 50 ml

Amaderm Krem nawilżający przeznaczony jest dla osób ze skórą suchą, wywołaną leczeniem dermatologicznym lub czynnikami atmosferycznymi (np. niska temperatura, wiatr). Może być także stosowany przez osoby, u których suchość ma podłoże genetyczne.

Free Shipping
23,60 zł
Availability: W magazynie
Benzyna Apteczna 100ml
  • Tylko online
25,90 zł

Benzyna Apteczna 100ml

Benzyna, zwana też Benzinum, stanowi mieszaninę węglowodorów łańcuchowych z domieszką węglowodorów nienasyconych i aromatycznych. Najczęściej jest produktem destylacji ropy naftowej. Istotne jest to, że dla celów farmaceutycznych nie powinna fluoryzować ani wydzielać ostrego zapachu.

Free Shipping
25,90 zł
Availability: Obecnie brak na stanie
4,50 zł

Maść majerankowa (Amara) 10g

Preparat o działaniu przeciwzapalnym, bakteriobójczym i grzybobójczym, antyseptycznym, ściągającym, uszczelniającym i wzmacniającym ściany naczyń krwionośnych, przeciwdziałającym nadmiernemu łuszczeniu się naskórka, przyspieszającym ziarninowanie i bliznowacenie uszkodzonej skóry.

Free Shipping
4,50 zł
Availability: W magazynie
  • Wyprzedaż!
21,50 zł

Trilac kapsułki 20 kaps.

Wskazaniami do stosowania preparatu Trilac są: zaburzenia jelitowe wywołane antybiotykoterapią. Zaburzenia czynnościowe jelit spowodowane brakiem prawidłowej flory bakteryjnej. Ostre i przewlekłe zapalenie jelit. 

 

UWAGA! WYSYŁKA TYLKO KURIEREM OD PONIEDZIAŁKU DO

CZWARTKU.Free Shipping
21,50 zł
Availability: W magazynie