List of products by brand Fortis Pharmaceuticals

Fortis Pharmaceuticals jest nowoczesną, dynamicznie rozwijającą się firmą, która dzięki pasji i wiedzy swoich pracowników przekształca naukę w wysokiej jakości produkty.

Fortis Pharmaceuticals jest nowoczesną, dynamicznie rozwijającą się firmą, która dzięki pasji i wiedzy swoich pracowników przekształca naukę w wysokiej jakości produkty podnoszące jakość i komfort życia pacjentów. Wszelkie działania pracowników Firmy opierają się na szacunku do ludzi, koncentracji na potrzebach pacjentów oraz uczciwości. Dzięki naszej wiedzy, naszemu zaangażowaniu oraz naszym wartościom realizujemy misję oraz wizję naszej firmy.

Misja:

W oparciu o przeszłość kształtujemy teraźniejszość przez co tworzymy przyszłość.

Wizja:

Chcemy być liderem w naszej branży i chcemy być postrzegani jako nowatorska organizacja posiadająca produkty najwyższej jakości.12,90 zł

4Step aerozol do stóp 150ml

Chętnie korzystasz z publicznych basenów, nie zapominaj o właściwej ochronie przeciwgrzybicznej! Aerozol do stóp 4Step nie tylko zapobiega rozwojowi grzybicy stóp i paznokci, ale również pielęgnuje i odświeża skórę.

Free Shipping
12,90 zł
Availability: Obecnie brak na stanie
16,90 zł

Prooptic tabletki 30 tabl.

PROOPTIC to suplement diety dla osób pragnących utrzymać wzrok w jak najlepszej kondycji. W składzie proOPTIC, znajdziemy wyciąg z aksamitki wzniesionej oraz z borówki czarnej wzbogacony o rutynę, witaminy C i E oraz minerały. Produkt dla osób dorosłych.

Free Shipping
16,90 zł
Availability: W magazynie