Lista produktów marki FLOpharma

FLOpharma jest autorskim projektem nastawionym na realizację celów biznesowych w połączeniu z etyką działania i poszanowaniem Partnerów.

FLOpharma jest autorskim projektem nastawionym na realizację celów biznesowych w połączeniu z etyką działania i poszanowaniem Partnerów zarówno zewnętrznych jak i wewnątrz organizacji. Tworzymy środowisko pozwalające na realizację ambicji osobom zaangażowanym, przy jednoczesnej realizacji celów Firmy, środowisko, które jest nastawione na rozwój i współpracę, środowisko z jasno określoną strategią działania i wytyczonymi celami.

Misja

Naszym celem jest wdrażanie produktów poprawiających stan zdrowia i jakość życia. Chcemy, żeby pomagały w realizacji skutecznej i bezpiecznej terapii. Staramy się, żeby oferowane przez nas produkty spełniały oczekiwania Pacjentów jak również specjalistów medycznych – lekarzy, farmaceutów, pielęgniarek, położnych.

Wartości

W firmie FLOpharma budujemy relacje oparte na trwałym, korzystnym i długoterminowym współdziałaniu z naszymi Partnerami. Nasz Zespół to osoby o najwyższych standardach etycznych z różnorodnym bogatym doświadczeniem zawodowym, otwarte na innowacyjność, transparentność w działaniu i konsekwentnie dążące do wyznaczonych celów.Jest 35 produktów.

Pokazano 1-12 z 35 pozycji