List of products by brand Valeant (ICN Polfa Rzeszów S.A.)

ICN Polfa Rzeszów S.A. jest częścią międzynarodowego koncernu Valeant Pharmaceuticals International. Należy do grona wiodących producentów leków w Polsce.

ICN Polfa Rzeszów S.A. jest częścią międzynarodowego koncernu Valeant Pharmaceuticals International,  który pracuje na rzecz ochrony zdrowia ludzi na całym świecie. Należy do grona wiodących producentów leków w Polsce. Prowadzi także działalność handlową w zakresie obrotu lekami oraz produkcję usługową.

ICN Polfa Rzeszów S.A. wciąż osiąga doskonałe wyniki ekonomiczne, skutecznie konkurując z największymi producentami leków na polskim i zagranicznych rynkach zbytu. Na polskim rynku farmaceutycznym zajmuje wiodącą pozycję pod względem wartości sprzedaży i pod względem ilości sprzedanych opakowań. Należy do czołówki najnowocześniejszych zakładów w Polsce i godnych zaufania partnerów. Jako producent leków, oferuje klientom produkt wyjątkowy, wytwarzany w nowoczesnym przyjaznym środowisku, zgodnie z zasadami GMP i wymogami światowych farmakopei.

21,90 zł

Aqua slim lemon saszetka 10 szt.

Aqua Slim Lemon skutecznie wspiera proces redukcji tkanki tłuszczowej. HCA zmniejsza apetyt i reguluje stężenie cukru we krwi. L-karnityna pomaga wykorzystać energię pochodzą z tkanki tłuszczowej do budowania mięśni.Free Shipping
21,90 zł
Availability: Obecnie brak na stanie
25,00 zł

Aqua slim mięta saszetka 10 szt.

Aqua Slim Mięta sprzyja ograniczeniu masy ciała i utrzymaniu zgrabnej sylwetki. Zmniejsza apetyt i reguluje poziom cukru we krwi. Zapobiega gromadzeniu się tkanki tłuszczowej oraz przyśpiesza metabolizm.

Free Shipping
25,00 zł
Availability: Obecnie brak na stanie