List of products by brand Uniphar

Od momentu założenia w 2004 roku, firma dynamicznie się rozwija. UNIPHAR to zespół ponad 60 starannie dobranych osób, z wieloletnim stażem w branży farmaceutycznej. 

UNIPHAR

należy do grona polskich producentów suplementów diety. Dysponując profesjonalną wiedzą, połączoną z nowoczesną technologią, firma od lat skutecznie wspomaga zdrowie pacjentów, przyczyniając się do poprawy i komfortu ich życia.

Od momentu założenia w 2004 roku, firma dynamicznie się rozwija. UNIPHAR to zespół ponad 60 starannie dobranych osób, z wieloletnim stażem w branży farmaceutycznej. Systematyczny wzrost sprzedaży zawdzięcza bardzo dobrej jakości wytwarzanych preparatów i świadczonych usług, a także nieustannemu poszerzaniu portfolio produktowego. UNIPHAR obecnie oferuje 32 produkty.

Celem UNIPHAR jest dostarczanie społeczeństwu suplementów diety najwyższej jakości, o wysokiej skuteczności, a jednocześnie dostępnych cenowo. Doskonała jakość produkowanych przez UNIPHAR preparatów jest doceniana zarówno przez ekspertów, jak i samych pacjentów. Produkty firmy zostały ostatnio wyróżnione GEPARDEM BIZNESU oraz prestiżową nagrodą LAUR KONSUMENTA 2011.

Rozwój

Firma UNIPHAR nieustannie inwestuje w rozwój i opracowanie nowych, unikalnych rozwiązań. Stale doskonali zarówno procesy technologiczne jak i produkty oraz inwestuje w rozwój i kształcenie zespołu.

Bezpieczeństwo

Dysponując głęboką wiedzą połączoną z nowoczesną technologią, wspomagamy zdrowie zwiększając komfort życia ludzi. Wprowadzamy na rynek preparaty nowoczesne, innowacyjne, o dobrze udokumentowanej skuteczności i bezpieczeństwie. Wytwarzamy produkty spełniające aktualne wymagania norm europejskich. Satysfakcja pacjentów jest naszym głównym celem. Dbałość o najwyższe standardy jakości zaczyna się już na etapie wyboru dostawców surowców produkcyjnych. Nasza produkcja odbywa się zgodnie z wyśrubowanymi standardami europejskimi, odbywa się pod kontrolą systemu HACCP i bieżącym nadzorem stosownych organów państwowych. Ponadto posiadamy certyfikat jakości ISO 9001:2008 pod numerem IT – 68595, w zakresie: „Projektowanie, produkcja i sprzedaż suplementów diety”, który jest gwarancją stałej i ścisłej kontroli wszystkich etapów powstawania produktów leczniczych. Gwarantuje bezpieczeństwo procesu produkcyjnego suplementów diety, ale również procesu pozyskiwania i dostarczania surowców, pakowania oraz magazynowania surowców i produktów końcowych, transportu. W trosce o ochronę środowiska stosowane technologie są przyjazne i nie powodują zanieczyszczenia środowiska. Są one bezpieczne zarówno dla powietrza, wody jak i gleby.

Jakość

UNIPHAR od lat realizuje politykę wytwarzania skutecznych i bezpiecznych produktów o wysokiej jakości. Dzięki innowacyjnym technologiom produkcyjnym, prowadzonym zgodnie z udokumentowaną polityką jakości wszystkie produkty wytwarzane są w warunkach spełniających rygorystyczne wymagania instytucji nadającej certyfikat jakości IQNet and CISQ/IMQ-CSQ ISO 9001:2008. Jakość produktu zapewniana jest na każdym etapie – od jego rozwoju, poprzez produkcję i magazynowanie, aż po dystrybucję.

Ludzie

Mając na uwadze ciągłe zmiany i przeobrażenia jakim podlega rynek, jesteśmy przekonani, że kluczem do sukcesu, a jednocześnie naszym największym kapitałem są ludzie. Pracownicy UNIPHAR są autorami sukcesów firmy.19,90 zł

D 2000 Forte Mądra Witamina 60 kapsułek

Suplement diety, w postaci kapsułek do połykania, przeznaczony dla osób dorosłych. (Kapsułki zawierają witaminę D3 (cholekalcyferol) i witaminę E).

Free Shipping
19,90 zł
Availability: Obecnie brak na stanie
15,50 zł

Asparaginian Cardio Duo tabletki 50 szt.

Produkt jest przeznaczony dla osób dorosłych w celu uzupełnienia ich diety w niezbędne dla organizmu minerały i witaminy, przyczyniające się do prawidłowego funkcjonowania układu krążenia, układu nerwowego i mięśni, w tym mięśnia sercowego.

Free Shipping
15,50 zł
Availability: W magazynie
4,90 zł

Asparaginian Concentratum Max tabletki 60 szt.

Produkt przeznaczony dla osób dorosłych w stanach zwiększonego zapotrzebowania organizmu na magnez i potas. Preparat oparty na innowacyjnej technologii – pełna dawka  w małej tabletce. Rekomendowany osobom spożywającym m.in. znaczne ilości kawy, herbaty, alkoholu.

Free Shipping
4,90 zł
Availability: W magazynie
5,90 zł

Asparaginian extra tabletki 50 szt.

Suplement magnezu i potasu z dodatkiem asparaginianu. Przeznaczony dla osób dorosłych w stanach zwiększonego zapotrzebowania organizmu na magnez i potas.

Free Shipping
5,90 zł
Availability: W magazynie
7,20 zł

Asparaginian Magnezu Potasu tabletki 50 + 50 szt.

Preparat uzupełnia niedobory magnezu i potasu w diecie.

Magnez i potas wspomagają:

•    pracę serca i układu krążenia,

•    prawidłowe ciśnienie krwi,

•    pracę mięśni,

•    układ nerwowy.Free Shipping
7,20 zł
Availability: Obecnie brak na stanie
  • Nowy
47,90 zł

Ballamin Forte aerozol 15ml

Suplement diety Ballamin to aerozol doustny, który w łatwy sposób pozwala uzupełnić codzienną dietę w witaminę B12. Jedno naciśnięcie pompki dozującej zawiera aż 100mcg cyjanokobalaminy. Preparat polecany dla dorosłych – głównie wegan i wegetarian.

Free Shipping
47,90 zł
Availability: W magazynie