List of products by brand Avet Pharma

Firma Avet PHARMA została założona w październiku 2010. Jej powstanie jest rezultatem wieloletnich doświadczeń zawodowych, zdobytych w branży farmaceutycznej na wielu płaszczyznach: marketingu i sprzedaży, produkcji, rejestracji, badań i rozwoju.

Firma Avet PHARMA została założona w październiku 2010. Jej powstanie jest rezultatem wieloletnich doświadczeń zawodowych, zdobytych w branży farmaceutycznej na wielu płaszczyznach: marketingu i sprzedaży, produkcji, rejestracji, badań i rozwoju. Ludzie, którzy tworzą i stale współpracują z Avet PHARMA całe życie zawodowe związali z branżą farmaceutyczną i są jej wielkimi pasjonatami. Kolejne strony przybliżą Państwu profil działalności firmy i nasze możliwości.

Naszą misją jest jakość i satysfakcja naszych klientów na wszystkich płaszczyznach naszej działalności.

Pragniemy dostarczać na rynek produkty najwyższej jakości, które przynoszą satysfakcję zarówno użytkownikom, jak i profesjonalistom, prowadzącym obrót farmaceutykami.

W produkcji kontraktowej naszą naczelną zasadą jest dbałość o najwyższą jakość dostarczanych produktów, tak aby zaspokajały one potrzeby i spełniały oczekiwania naszych klientów.

W consultingu i marketingu farmaceutycznym kierujemy się najwyższymi standardami, a satysfakcja naszych klientów jest dla nas najważniejsza.20,50 zł

ACEROLA C 1000 saszetki 15 sasz.

ACEROLA C 1000 saszetki suplement diety został opracowany z myślą o osobach dorosłych, które pragną uzupełniać swoją dietę w witaminę C pochodzenia naturalnego.

Free Shipping
20,50 zł
Availability: W magazynie
11,90 zł

Inerbiotyk C kapsułki 10 szt.

INERBIOTYK C suplement diety zawiera kompleksowe połączenie przyjaznych człowiekowi bakterii kwasu mlekowego z inuliną. INERBIOTYK C suplement diety zawiera kultury bakterii Lactobacillus rhamnosus, Lactobacillus casei, Lactobacillus plantarum.

Free Shipping
11,90 zł
Availability: Zapytaj o dostępność.
19,50 zł

Morwa Biała Plus Fasolamina tabletki 60 tabl.

Morwa Biała PLUS FASOLAMINA suplement diety został opracowany specjalnie dla osób, które dbają o ilość cukrów przyjmowanych wraz z pożywieniem, także podczas odchudzania.1,2 Zmniejszone przyswajanie węglowodanów2 i utrzymanie prawidłowego poziomu cukru we krwi1 pomagają w utrzymaniu prawidłowej wagi ciała.

Free Shipping
19,50 zł
Availability: Obecnie brak na stanie
15,50 zł

Morwa Biała Plus tabletki 60 tabl.

MORWA BIAŁA PLUS suplement diety to kompleksowy preparat, zawierający składniki wpływające na poziom cukru w organizmie. MORWA BIAŁA PLUS suplement diety został opracowany specjalnie dla osób, które dbają o ilość cukrów przyjmowanych wraz z pożywieniem oraz o kontrolę masy ciała. Utrzymanie prawidłowego poziomu cukru we krwi pomaga w kontroli masy ciała.

Free Shipping
15,50 zł
Availability: W magazynie