Lista produktów marki MSFarma

Jesteśmy intensywnie rozwijającą się polską firmą farmaceutyczną. Nasza tradycyjna marka Tymianek z Podbiałem plus 20 dodatkowych ziół jest dostępna w aptekach od 2008 roku. 

Jesteśmy intensywnie rozwijającą się polską firmą farmaceutyczną. Nasza tradycyjna marka Tymianek z Podbiałem plus 20 dodatkowych ziół jest dostępna w aptekach od 2008 roku. Specjalizujemy się w produkcji i dystrybucji pastylek do ssania na gardło.  Stawiamy na rozwój i poszukiwanie nowych rozwiązań. Każde nasze działanie jest starannie zaplanowane i przemyślane.

 

 Każdy nasz Produkt wyróżnia się oryginalnym składem, niepowtarzalnym działaniem, a także nietuzinkowym wyglądem.

 

MSFarma Sp. z o.o. została założona przez osoby posiadające wieloletnie doświadczenie w branży farmaceutycznej. Począwszy od marketingu po przez logistykę, aż po doświadczenie w bezpośredniej sprzedaży aptecznej i hurtowej. Kapitał firmy jest w 100% polski.

 

 

Każdy projektowany i wytwarzany przez MSFarmę produkt jest odpowiedzią na potrzeby rynku i powstaje jedynie w wyniku współpracy z najlepszymi dostawcami  innowacyjnych rozwiązań. Posiadamy sieć handlowców, którzy mają możliwośc dotarcia do wszystkich sieci aptecznych i hurtowni. Firma otworzyła swoje biuro handlowe w Warszawie w 2012 roku i od tego momentu systematycznie rozwija sieć dystrybucji i wielkośc sprzedaży. We wrześniu 2012 roku otworzyliśmy zakład produkcyjny w Parczewie co pozwoliło nam na wprowadzenie pierwszej w Polsce Czekolady Słodzonej Stewią.

Oprócz Tymianku z Podbiałem plus 20 dodatkowych ziół - pastylki do ssania na gardło w swoim portfolio posiadamy "Rodzinę magnezową" składającą się z MG500B6, MG500B6 Skurcz oraz MG500B6 Chelat. Pomagamy kobietom planującym ciążę dostarczając kwas foliowy FoliQ 0,4 mg. Jako jedyni w Polsce posiadamy produkt Tymianek z Podbiałem z powstaci pastylek do ssania nie zawierający cukru.

MSFarma Sp. z o.o. planuje dalszy dynamiczny rozwój w zakresie produkcji i dystrybucji suplementów diety w Polsce w zakresie:

 

  • zwalczania bólu gardła
  • zapotrzebowania w witaminy i minerały
  • wspomaganie układu moczowego
  • leków przeciwbólowychJest 13 produktów.

Pokazano 1-12 z 13 pozycji