List of products by brand MSFarma

Jesteśmy intensywnie rozwijającą się polską firmą farmaceutyczną. Nasza tradycyjna marka Tymianek z Podbiałem plus 20 dodatkowych ziół jest dostępna w aptekach od 2008 roku. 

Jesteśmy intensywnie rozwijającą się polską firmą farmaceutyczną. Nasza tradycyjna marka Tymianek z Podbiałem plus 20 dodatkowych ziół jest dostępna w aptekach od 2008 roku. Specjalizujemy się w produkcji i dystrybucji pastylek do ssania na gardło.  Stawiamy na rozwój i poszukiwanie nowych rozwiązań. Każde nasze działanie jest starannie zaplanowane i przemyślane.

 

 Każdy nasz Produkt wyróżnia się oryginalnym składem, niepowtarzalnym działaniem, a także nietuzinkowym wyglądem.

 

MSFarma Sp. z o.o. została założona przez osoby posiadające wieloletnie doświadczenie w branży farmaceutycznej. Począwszy od marketingu po przez logistykę, aż po doświadczenie w bezpośredniej sprzedaży aptecznej i hurtowej. Kapitał firmy jest w 100% polski.

 

 

Każdy projektowany i wytwarzany przez MSFarmę produkt jest odpowiedzią na potrzeby rynku i powstaje jedynie w wyniku współpracy z najlepszymi dostawcami  innowacyjnych rozwiązań. Posiadamy sieć handlowców, którzy mają możliwośc dotarcia do wszystkich sieci aptecznych i hurtowni. Firma otworzyła swoje biuro handlowe w Warszawie w 2012 roku i od tego momentu systematycznie rozwija sieć dystrybucji i wielkośc sprzedaży. We wrześniu 2012 roku otworzyliśmy zakład produkcyjny w Parczewie co pozwoliło nam na wprowadzenie pierwszej w Polsce Czekolady Słodzonej Stewią.

Oprócz Tymianku z Podbiałem plus 20 dodatkowych ziół - pastylki do ssania na gardło w swoim portfolio posiadamy "Rodzinę magnezową" składającą się z MG500B6, MG500B6 Skurcz oraz MG500B6 Chelat. Pomagamy kobietom planującym ciążę dostarczając kwas foliowy FoliQ 0,4 mg. Jako jedyni w Polsce posiadamy produkt Tymianek z Podbiałem z powstaci pastylek do ssania nie zawierający cukru.

MSFarma Sp. z o.o. planuje dalszy dynamiczny rozwój w zakresie produkcji i dystrybucji suplementów diety w Polsce w zakresie:

 

  • zwalczania bólu gardła
  • zapotrzebowania w witaminy i minerały
  • wspomaganie układu moczowego
  • leków przeciwbólowych13,90 zł

Apetytki lizaki 6szt.

APETYTKI Lizaki to suplement diety, który wyraźnie zwiększa łaknienie u dzieci powyżej 3 roku życia. Wspomaga procesy trawienne i funkcjonowanie układu pokarmowego. Wzmacnia odporność i działa antyoksydacyjnie.

Free Shipping
13,90 zł
Availability: Obecnie brak na stanie
13,90 zł

Automotki lizaki 6szt.

AUTOMOTKI Lizaki to produkt dla dzieci o właściwościach przeciwwymiotnych. Korzystnie oddziałuje na pracę układu pokarmowego. Łagodzi zawroty głowy, mdłości, torsje towarzyszące podróżom np. samochodem.

 
Free Shipping
13,90 zł
Availability: Obecnie brak na stanie
10,50 zł

Travienix pastylki 24past.

Travienix Suplement diety działający łagodząco na: procesy trawienia, występujące wzdęcia i pracę wątroby w postaci pastylek do ssania o przedłużonym uwalnianiu.

Free Shipping
10,50 zł
Availability: W magazynie
11,90 zł

Tymianek z Miętą STRONG pastylki do ssania 24szt.

Tymianek z Miętą STRONG to suplement diety w postaci pastylek do ssania o smaku mocnej mięty. Zawiera połączenie wyciągu z tymianku, mięty pieprzowej, dodatkowo wzbogacony o witaminę C. 

Free Shipping
11,90 zł
Availability: Obecnie brak na stanie