List of products by brand Pluspharma

+ pharma jest częścią austriackiej firmy Genericon Pharma, która powstała w roku 1986 i stała się liderem rynku austriackiego.

+ pharma jest częścią austriackiej firmy Genericon Pharma, która powstała w roku 1986 i stała się liderem rynku austriackiego.Jesteśmy zobowiązani do zapewnienia wysokiego poziomu profesjonalizmu i zgodności z najwyższymi standardami jakości.

 

Jako zespół każdego dnia stajemy przed wyzwaniem tworzenia naszej wizji. Nasze pozytywne środowisko pracy pozwala na maksymalną wydajność a wkład każdej pojedynczej osoby jest częścią naszego wspólnego sukcesu.

Działania

Nasze międzynarodowe aktywności biznesowe koncentrują się w Europie Środkowej i Wschodniej. Jako grupa utworzyliśmy spółkę joint venture, GE Pharmaceuticals, której linie produkcyjne mają zdolność dostarczenia na rynek do 60 milionów blistrów tabletek rocznie. Dysponujemy również najwyższej jakości laboratorium analityczno-mikrobiologicznym.28,00 zł

MultiBalans kapsułki 30 kaps.

MultiBalans to suplement diety, który zawiera w swoim składzie zestaw witamin. Witamina B6 i B12 przyczyniają się do utrzymania prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego. Kwas foliowy, witamina D oraz B12 odgrywają rolę w procesie podziału komórek.

Free Shipping
28,00 zł
Availability: Obecnie brak na stanie
39,90 zł

MultiOFTI 30 kaps.

MultiOFTI  suplement diety , który przyczynia się do utrzymania prawidłowego widzenia.Free Shipping
39,90 zł
Availability: W magazynie
39,90 zł

MultiPROSTI kapsułki 30 kaps.

MultiPROSTI to suplement diety zawierający zestaw ekstraktów roślinnych: z owoców palmy sabałowej, standaryzowany na beta-sitosterole, z owoców granatu, będący źródłem kwasu elagowego, z korzenia żeń-szenia, olej z pestek dyni, aminokwas L-argininę, Witaminę b6, Cynk i Selen.

Free Shipping
39,90 zł
Availability: W magazynie