Lista produktów marki Promediq'a

Promediq'a Sp. z o. o. od wielu lat z sukcesami działa na polskim rynku. Działalność Spółki koncentruje się na opracowywaniu i sprzedaży nowoczesnych, najwyższej jakości produktów. 

Promediq'a Sp. z o. o. od wielu lat z sukcesami działa na polskim rynku. Działalność Spółki koncentruje się na opracowywaniu i sprzedaży nowoczesnych, najwyższej jakości produktów. Firma Promediq'a opierając się na swoim doświadczeniu w dziedzinie farmacji oraz biegłości w zakresie kosmetologii, stworzyła dla Swoich Klientów marki oferujące innowacyjne linie suplementów diety oraz ekskluzywnych biokosmetyków.

 

Jako firma specjalizujemy się także w produkcji kontraktowej suplementów diety oraz kosmetyków. W zależności od potrzeb, nie tylko produkujemy, ale również wspomagamy naszych Klientów w znajdowaniu optymalnych rozwiązań produktowych, zapewniamy im pełne doradztwo w zakresie doboru surowców, przygotowania i produkcji oraz konfekcji. Zarówno wielkość produkcji jak i terminy jej wykonania, każdorazowo są dostosowywane do wymagań klienta.

 

Lojalność Klientów stanowi dla nas podstawową miarę sukcesu i jest najważniejszym wyznacznikiem potwierdzającym jakość naszych usług oraz skuteczność produktów. Zadowolenie Klientów jest najsilniejszą motywacją dla zespołu pracowników firmy do nieustannego doskonalenia oferty.Jest 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji