List of products by brand Promediq'a

Promediq'a Sp. z o. o. od wielu lat z sukcesami działa na polskim rynku. Działalność Spółki koncentruje się na opracowywaniu i sprzedaży nowoczesnych, najwyższej jakości produktów. 

Promediq'a Sp. z o. o. od wielu lat z sukcesami działa na polskim rynku. Działalność Spółki koncentruje się na opracowywaniu i sprzedaży nowoczesnych, najwyższej jakości produktów. Firma Promediq'a opierając się na swoim doświadczeniu w dziedzinie farmacji oraz biegłości w zakresie kosmetologii, stworzyła dla Swoich Klientów marki oferujące innowacyjne linie suplementów diety oraz ekskluzywnych biokosmetyków.

 

Jako firma specjalizujemy się także w produkcji kontraktowej suplementów diety oraz kosmetyków. W zależności od potrzeb, nie tylko produkujemy, ale również wspomagamy naszych Klientów w znajdowaniu optymalnych rozwiązań produktowych, zapewniamy im pełne doradztwo w zakresie doboru surowców, przygotowania i produkcji oraz konfekcji. Zarówno wielkość produkcji jak i terminy jej wykonania, każdorazowo są dostosowywane do wymagań klienta.

 

Lojalność Klientów stanowi dla nas podstawową miarę sukcesu i jest najważniejszym wyznacznikiem potwierdzającym jakość naszych usług oraz skuteczność produktów. Zadowolenie Klientów jest najsilniejszą motywacją dla zespołu pracowników firmy do nieustannego doskonalenia oferty.47,90 zł

Busti Serum Intensywnie Ujędrniające Biust 30ml

Busti Serum, intensywnie pielęgnuje, nawilża i ujędrnia delikatną skórę biustu. Preparat skomponowany został wyłącznie z naturalnych składników, wspomagających dobrą kondycję skóry. Serum może być używane przez kobiety w ciąży i matki karmiące.

Free Shipping
47,90 zł
Availability: Obecnie brak na stanie