List of products by brand Laboratorium Galenowe Olsztyn

Laboratorium Galenowe Olsztyn (LGO) jest jedynym producentem leków na Warmii i Mazurach.Laboratorium Galenowe Olsztyn (LGO) jest jedynym producentem leków na Warmii i Mazurach, jednocześnie największym tego typu zakładem w Polsce północnej, działającym na podstawie Zezwolenia na wytwarzanie produktów leczniczych, wydanego przez Głównego Inspektora Farmaceutycznego. Latem 2005 roku spółka przeniosła swoją siedzibę do nowo wybudowanego zakładu produkcyjnego w Dywitach pod Olsztynem i tym samym powstał nowoczesny zakład spełniający wszystkie normy światowe dotyczące produkcji leków, o czym świadczą otrzymane Certyfikaty GMP wydane przez Głównego Inspektora Farmaceutycznego zaświadczające, że LGO spełnia wymagania Dobrej Praktyki Wytwarzania zawarte w Dyrektywie 2003/94/EC. W roku 2011 nastąpiła rozbudowa siedziby spółki o nowe powierzchnie produkcyjne, magazynowe i biurowe.

Nowoczesna technologia, szeroki asortyment wyrobów, własne zaplecze badawczo-rozwojowe, wysoki potencjał załogi oraz wysokie kompetencje menedżerskie kierownictwa firmy, a także stabilne wyniki finansowe gwarantują dynamiczny rozwój firmy. Spółka produkuje preparaty farmaceutyczne w postaci roztworów spirytusowych, odkażających, rozgrzewających i ściągających oraz maści, czopki i proszki. W 2011 roku pozytywnie zakończyła rejestrację nowych produktów w postaci tabletek i żelu. Następną istotną i rozwojową linią biznesową jest produkcja kosmetyków.

Firma współpracuje z wszystkimi największymi hurtowniami farmaceutycznymi w Polsce, poprzez które produkowane preparaty trafiają do aptek. Oprócz posiadania znaczącego udziału w swoim segmencie produktów leczniczych, spółka eksportuje również swoje wyroby poza granice kraju.

Oprócz wytwarzania produktów leczniczych i kosmetyków, LGO intensywnie rozwija usługi w zakresie pakowania i przepakowywania produktów leczniczych oraz badanych produktów leczniczych, a także analiz laboratoryjnych.4,50 zł

Maść ochronna z witaminą A 25g

Stosuje się w celu zmniejszenia rogowacenia naskórka, złagodzenia podrażnień słonecznych i odmrożeń skóry. Chroni skórę przed działaniem szkodliwych czynników atmosferycznych, a także pomaga przy nadmiernym przesuszeniu skóry.

Free Shipping
4,50 zł
Availability: Obecnie brak na stanie