List of products by brand Malwa

Malwa to firma polska działająca na rynku od 1986 roku, nowoczesna, nowocześnie zarządzana.

Tradycyjną wartością naszej firmy jest przedsiębiorczość, a dewizą nowoczesność, zaradność i solidność podnoszące jej prestiż.

 

Do roku 1991 firma Malwa zajmowała się produkcją leczniczych zestawów ziołowych. Wychodząc naprzeciw potrzebom rynku i oczekiwaniom klienta od 1991 roku uruchomiono produkcję wysokiej jakości herbatek leczniczych i odżywczych na bazie suszów owocowych i ziołowych pochodzenia krajowego. Dla zapewnienia kompleksowej obsługi i spełnienia oczekiwań naszych odbiorców paczkujemy herbaty czarne i zielone, które stanowią uzupełnienie naszej oferty handlowej.

 

Długoletnia współpraca z odbiorcami, nabyta wiedza, wykwalifikowana załoga jak i doświadczenie w produkcji pozwoliły nam się wyspecjalizować a zarazem przygotować bogaty asortyment naszych wyrobów.8,90 zł

Beauty Formuła 8 saszetki w kopertach aluminiowych po 2g 20sasz.

Herbatka BEAUTY przeznaczona jest do suplementacji diety w składniki wpływające korzystnie na urodę, m.in. poprzez wzmacnianie i regenerację włosów, skóry i paznokci. Zawiera kompozycję ziół, w odpowiednio dobranych proporcjach, które wpływają na poprawę kondycji i wyglądu atrybutów piękna.

Free Shipping
8,90 zł
Availability: Obecnie brak na stanie
9,50 zł

Cholesterol Norma Formuła 3 saszetki w kopertach aluminiowych po 2g 20sasz.

Herbatka Cholesterol polecana jest zwłaszcza osobom z podwyższonym poziomem cholesterolu LDL i trójglicerydów we krwi. Zawiera kompozycje roślin w odpowiednio dobranych proporcjach które korzystnie wpływają na metabolizm, pozwalają w sposób naturalny utrzymać właściwy poziom cholesterolu we krwi.

Free Shipping
9,50 zł
Availability: Obecnie brak na stanie
4,90 zł

Koper Włoski torebki 20sasz. po 1,5g

Koper włoski znany i ceniony od wieków za  znakomite właściwości dobroczynne może mieć pozytywny wpływ na Twój organizm.Free Shipping
4,90 zł
Availability: Obecnie brak na stanie
7,50 zł

Kwiat Lipy torebki 20sasz. po 1,5g

Bogactwo intensywnego aromatu tkwiące  w kwiatach lipy to niepowtarzalne źródło przyjemności i wspaniałych doznań smakowych.

Free Shipping
7,50 zł
Availability: Obecnie brak na stanie