Lista produktów marki Kej

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe KEJ Spółka Cywilna rozpoczęło swoją działalność we wrześniu 2001 roku. 

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe KEJ Spółka Cywilna rozpoczęło swoją działalność we wrześniu 2001 roku. Firma zajmuje się produkcją wyrobów medycznych z tworzyw sztucznych i gumy, oraz konfekcjonowaniem olejków eterycznych, wykorzystywanych w metodzie leczniczej zwanej aromaterapią. Wyroby tworzywowe produkowane są zarówno w metodzie rotacyjnej ( tak zwane odlewanie odśrodkowe ) jak i za pomocą wtrysku. Produkty gumowe wykonujemy na prasach. Nasze wyroby znajdują odbiorców na terenie całego kraju i poza jego granicami.

W okresie dotychczasowej działalności firmy, zdobyliśmy sobie uznanie i miejsce na polskim rynku wyrobów medycznych i farmaceutycznych. Naszą dewizą jest – „wysoka jakość oferowanych wyrobów i atrakcyjna cena”.

Dbamy o naszych klientów dostarczając im wyroby najwyższej jakości, estetyczne, zdrowe i po atrakcyjnej cenie. Jesteśmy otwarci na wszelkie uwagi i sugestie.

Od momentu powstania jesteśmy członkiem Izby Przemysłowo Handlowej w Krakowie, korzystając z cennych rad i informacji z zakresu działalności gospodarczej.Jest 13 produktów.

Pokazano 1-12 z 13 pozycji