List of products by brand Kej

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe KEJ Spółka Cywilna rozpoczęło swoją działalność we wrześniu 2001 roku. 

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe KEJ Spółka Cywilna rozpoczęło swoją działalność we wrześniu 2001 roku. Firma zajmuje się produkcją wyrobów medycznych z tworzyw sztucznych i gumy, oraz konfekcjonowaniem olejków eterycznych, wykorzystywanych w metodzie leczniczej zwanej aromaterapią. Wyroby tworzywowe produkowane są zarówno w metodzie rotacyjnej ( tak zwane odlewanie odśrodkowe ) jak i za pomocą wtrysku. Produkty gumowe wykonujemy na prasach. Nasze wyroby znajdują odbiorców na terenie całego kraju i poza jego granicami.

W okresie dotychczasowej działalności firmy, zdobyliśmy sobie uznanie i miejsce na polskim rynku wyrobów medycznych i farmaceutycznych. Naszą dewizą jest – „wysoka jakość oferowanych wyrobów i atrakcyjna cena”.

Dbamy o naszych klientów dostarczając im wyroby najwyższej jakości, estetyczne, zdrowe i po atrakcyjnej cenie. Jesteśmy otwarci na wszelkie uwagi i sugestie.

Od momentu powstania jesteśmy członkiem Izby Przemysłowo Handlowej w Krakowie, korzystając z cennych rad i informacji z zakresu działalności gospodarczej.29,50 zł

Sopelek 3 aspirator do nosa vaccum + etui 1 szt.

Aspirator do nosa SOPELEK3 w dwóch wersjach: odciąganie za pomocą ust oraz odciąganie za pomocą odkurzacza, umożliwia usunięcie wydzieliny z noska dziecka i tym samym pomaga mu w przywróceniu swobodnego oddychania.

Free Shipping
29,50 zł
Availability: W magazynie
12,50 zł

Aspinosek aspirator kataru 1op.

ASPINOSEK Aspirator do nosa przyczynia się do oczyszczenia jam nosowych z wydzieliny kataralnej u małych dzieci i niemowląt (które nie potrafią wydmuchać samodzielnie nosa).Free Shipping
12,50 zł
Availability: W magazynie
22,00 zł

Naturalny Olejek grejpfrutowy 10ml

Olejek ten jest otrzymywany z owocni grejpfruta. Posiada on świeży, cytrusowy zapach. Działa tonizująco, przeciwdepresyjnie i przeciwbólowo. Łagodzi stresy i napięcia nerwowe. Pomocniczo stosowany przy cellulitis.

Free Shipping
22,00 zł
Availability: Obecnie brak na stanie
18,50 zł

Naturalny Olejek jałowcowy 10ml

Olejek o właściwościach moczopędnych, przeciwgrzybicznych i przeciwbakteryjnych. Łagodzi bóle reumatyczne, mięśniowe i menstruacyjne.

Free Shipping
18,50 zł
Availability: W magazynie
28,90 zł

Olej Arganowy Organiczny bezzapachowy 50ml

Olej arganowy, zwany powszechnie „złotem Maroka” zyskuje coraz większą popularność w kosmetyce, m.in. ze względu na wysoką zawartość nienasyconych kwasów tłuszczowych, antyoksydantów i witaminy „E”. 

Free Shipping
28,90 zł
Availability: W magazynie
18,50 zł

Sopelek aspirator do nosa 1 szt.

Aspirator do nosa Sopelek umożliwia usunięcie wydzieliny z noska małego dziecka i tym samym pomaga mu przywrócić swobodne oddychanie i dobre samopoczucie.

Free Shipping
18,50 zł
Availability: W magazynie