List of products by brand Barwa

Historia firmy BARWA rozpoczęła się w 1949 roku od produkcji środków czystości. Z biegiem czasu oferta firmy poszerzona została o ozdoby choinkowe, a w latach 70-tych na stałe do oferty weszły mydła.

Historia firmy BARWA rozpoczęła się w 1949 roku od produkcji środków czystości. Z biegiem czasu oferta firmy poszerzona została o ozdoby choinkowe, a w latach 70-tych na stałe do oferty weszły mydła. W kolejnym dziesięcioleciu Barwa zaczęła produkować kosmetyki, które obecnie, obok mydeł i środków czystości, są głównym profilem działalności Spółki. 

 

Firma BARWA to nowoczesna fabryka, wyposażona w światowej klasy park maszynowy. Jako jedna z nielicznych firm może pochwalić się w pełni zautomatyzowaną linią do produkcji mydła. Początek XXI wieku to okres realizacji wielkiej inwestycji i rozbudowy fabryki, która miała na celu integrację dotychczasowych zakładów produkcyjnych wraz z liniami konfekcjonowania produktów, laboratorium badawczo-rozwojowym, laboratorium kontroli jakości oraz halą magazynową wysokiego składowania wyrobów, która przyczyniła się do intensyfikacji wykorzystania posiadanych zasobów.

 

Spółka posiada supernowoczesne laboratoria badawczo-rozwojowe i kontroli jakości. Laboratorium kontroli jakości umożliwia dokładną analizę i kontrolę na każdym etapie powstawania produktu, a zespół doświadczonych i kreatywnych technologów z laboratorium badawczo-rozwojowego opracowuje nowoczesne receptury kosmetyczne i środków czystości oparte na obowiązujących trendach i nowinkach kosmetologicznych, przy utrzymaniu najwyższych standardów jakości produktów. Wyposażenie laboratoriów i zaplecza naukowo-badawczego w wyspecjalizowaną aparaturę pomiarową (wiskozymetry, wagosuszarki, konduktometry, pehametry, wirówki, refraktometry, itp.) daje szerokie możliwości wykonywania szczegółowych badań fizykochemicznych. Znajdujący się w laboratorich nowoczesny sprzęt (dygestoria, mieszadła magnetyczne, wagi analityczne, mikroskopy, itd.) umożliwia formułowanie receptur uwzględniających specyfikę polskiego konsumenta.   

 

Dbając o najwyższą jakość produktów w 2003 roku Firma BARWA uzyskała certyfikat zarządzania jakością ISO, co pozwoliło dostosować proces projektowania, wytwarzania i dystrybucji produktów do norm unijnych. 

Wszystkie produkty kosmetyczne zanim trafią do konsumentów poddawane są badaniom dermatologicznym, aplikacyjnym i mikrobiologicznym oraz otrzymują Świadectwa Jakości Zdrowotnej. Firma nie testuje preparatów na zwierzętach .

Wysoką jakość naszych produktów potwierdzają liczne nagrody i wyróżnienia

 22,50 zł

Barwa Siarkowa Antybakteryjny krem matujący 50ml

Krem przywraca równowagę w tłustej „strefie T”, trwale redukuje przetłuszczenie skóry, jak również poprawia wygładzenie skóry oraz normalizuje pracę gruczołów łojowych.

Free Shipping
22,50 zł
Availability: W magazynie
19,50 zł

Barwa Siarkowa Antybakteryjny żel myjący 120ml

Żel dokładnie oczyszcza pory oraz zmniejsza nadmierne wydzielanie sebum oraz stany zapalne. Utrzymuje stabilny poziom nawilżenia skóry, poprawia nawilżenie skóry, redukuje przetłuszczenie skóry.

Free Shipping
19,50 zł
Availability: W magazynie
9,50 zł

Barwa Siarkowa Specjalistyczne mydło 100g

MYDŁO SPECJALNE siarkowe antybakteryjne przeznaczone jest do codziennej pielęgnacji cery tłustej z tendencją do wyprysków i łojotoku. Polecane szczególnie w wieku dojrzewania do pielęgnacji skóry twarzy, pleców, ramion i dekoltu. Dzięki specjalnym właściwościom siarki mydło ma działanie antybakteryjne i przeciwłojotoke. 

Free Shipping
9,50 zł
Availability: Zapytaj o dostępność.
6,90 zł

Barwa Tradycyjne Polskie Szare Mydło w płynie 500ml

Delikatne HIPOALERGICZNE madło na bazie potasowej - łagodnej formule mydlanej, która skutecznie oczyszcza nie wysuszając i nie naruszając naturalnej bariery ochronnej skóry.Free Shipping
6,90 zł
Availability: Produkt dostępny na zamówienie
7,50 zł

Barwa Ziołowa Szampon czarna rzepa 250ml

Krystalicznie czysty szampon z naturalnym ekstraktem z czarnej rzepy przeznaczony do pielęgnacji włosów osłabionych i z łupieżem. Siła odżywczych składników odbudowuje i wzmacnia kondycję włosów oraz przeciwdziała pojawieniu się łupieżu.

Free Shipping
7,50 zł
Availability: W magazynie