Lista produktów marki Barwa

Historia firmy BARWA rozpoczęła się w 1949 roku od produkcji środków czystości. Z biegiem czasu oferta firmy poszerzona została o ozdoby choinkowe, a w latach 70-tych na stałe do oferty weszły mydła.

Historia firmy BARWA rozpoczęła się w 1949 roku od produkcji środków czystości. Z biegiem czasu oferta firmy poszerzona została o ozdoby choinkowe, a w latach 70-tych na stałe do oferty weszły mydła. W kolejnym dziesięcioleciu Barwa zaczęła produkować kosmetyki, które obecnie, obok mydeł i środków czystości, są głównym profilem działalności Spółki. 

 

Firma BARWA to nowoczesna fabryka, wyposażona w światowej klasy park maszynowy. Jako jedna z nielicznych firm może pochwalić się w pełni zautomatyzowaną linią do produkcji mydła. Początek XXI wieku to okres realizacji wielkiej inwestycji i rozbudowy fabryki, która miała na celu integrację dotychczasowych zakładów produkcyjnych wraz z liniami konfekcjonowania produktów, laboratorium badawczo-rozwojowym, laboratorium kontroli jakości oraz halą magazynową wysokiego składowania wyrobów, która przyczyniła się do intensyfikacji wykorzystania posiadanych zasobów.

 

Spółka posiada supernowoczesne laboratoria badawczo-rozwojowe i kontroli jakości. Laboratorium kontroli jakości umożliwia dokładną analizę i kontrolę na każdym etapie powstawania produktu, a zespół doświadczonych i kreatywnych technologów z laboratorium badawczo-rozwojowego opracowuje nowoczesne receptury kosmetyczne i środków czystości oparte na obowiązujących trendach i nowinkach kosmetologicznych, przy utrzymaniu najwyższych standardów jakości produktów. Wyposażenie laboratoriów i zaplecza naukowo-badawczego w wyspecjalizowaną aparaturę pomiarową (wiskozymetry, wagosuszarki, konduktometry, pehametry, wirówki, refraktometry, itp.) daje szerokie możliwości wykonywania szczegółowych badań fizykochemicznych. Znajdujący się w laboratorich nowoczesny sprzęt (dygestoria, mieszadła magnetyczne, wagi analityczne, mikroskopy, itd.) umożliwia formułowanie receptur uwzględniających specyfikę polskiego konsumenta.   

 

Dbając o najwyższą jakość produktów w 2003 roku Firma BARWA uzyskała certyfikat zarządzania jakością ISO, co pozwoliło dostosować proces projektowania, wytwarzania i dystrybucji produktów do norm unijnych. 

Wszystkie produkty kosmetyczne zanim trafią do konsumentów poddawane są badaniom dermatologicznym, aplikacyjnym i mikrobiologicznym oraz otrzymują Świadectwa Jakości Zdrowotnej. Firma nie testuje preparatów na zwierzętach .

Wysoką jakość naszych produktów potwierdzają liczne nagrody i wyróżnienia

 Jest 21 produktów.

Pokazano 1-12 z 21 pozycji