List of products by brand Baumgart Pharmaceuticals

Firma Baumgart Pharmaceuticals została założona z myślą o przygotowaniu oferty kosmeceutyków, opartych na naturalnych surowcach pochodzących z polskich złóż.

Firma Baumgart Pharmaceuticals została założona z myślą o przygotowaniu oferty kosmeceutyków, opartych na naturalnych surowcach pochodzących z polskich złóż
i mających sprostać współczesnym potrzebom dbałości o ciało i zdrowie.

Poszukaliśmy innowacyjnych rozwiązań, które odpowiedzą na indywidualne potrzeby współczesnego społeczeństwa, wiodącego intensywny tryb życia, a jednocześnie szukającego równowagi między ciałem, duchem i umysłem.

Ekskluzywność naszej oferty  zawiera się w  specjalnie opracowanych recepturach pomagających przywrócić zarówno prawidłowe funkcje naszego organizmu jak również zdrowy i piękny wygląd skóry.

Nasze produkty w sposób naturalny, bezpieczny a zarazem trwały gwarantują ochronę zdrowia i urody. Są nowym podejściem do profesjonalnych zabiegów odnowy biologicznej, które pozwalają rozwiązywać, w atmosferze domowego zacisza, problemy nie tylko kosmetyczne, ale  i zdrowotne.

Skuteczność działania produktów marki ARMED gwarantuje doświadczony i dynamiczny zespół młodych ludzi pracujących z pełnym zaangażowaniem i pasją na rzecz każdego z naszych Klientów.