List of products by brand Hexanova

Założyciele firmy i pracownicy posiadają wieloletnie doświadczenie w branży farmaceutycznej.

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą badawczo-wdrożeniową działającą w obszarze medycyny i farmacji. Naszą uwagę koncentrujemy na produktach związanych ze zdrowiem intymnym kobiet i mężczyzn.

 

W naszym laboratorium prowadzimy prace rozwojowe nad innowacyjnymi specjalistycznymi produktami dietetycznymi i wyrobami medycznymi. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi produktami.

 

Założyciele firmy i pracownicy posiadają wieloletnie doświadczenie w branży farmaceutycznej. Dzięki międzynarodowym kontaktom i wiedzy tworzymy produkty najwyższej jakości gwarantując wysoki profil bezpieczeństwa i skuteczności.

37,00 zł

ARGOTIAB 2% krem 50 ml

ARGOTIAB 2% krem to wyrób medyczny sprzyja i przyspiesza prawidłowy proces gojenia. Składnikiem kremu jest TIAB™ – kompleks na bazie jonów srebra, związanych kowalencyjnie z cząsteczką tytanu, którego zadanie wraz z dimetikonem polega na utworzeniu innej niż tradycyjna (plastry lub bandaże), bariery przeciwdrobnoustrojowej na zmiany skórne.

Free Shipping
37,00 zł
Availability: W magazynie
40,50 zł

ARGOTIAB Spray 125 ml

ARGOTIAB suchy spray jest proszkiem tworzącym skuteczna barierę ochronną, zapobiegając maceracji ran, w szczególności ran sączących oraz pomagającym w przywróceniu prawidłowych warunków fizjologicznych potrzebnych do spontanicznej regeneracji skóry. 

Free Shipping
40,50 zł
Availability: W magazynie
26,50 zł

Canditon globulki dopochwowe 10 szt.

Canditon pomaga w odbudowie naturalnych mechanizmów obronnych pochwy. Zawiera kwas borny, kwas mlekowy i polikarbofil, które pomagają eliminować objawy związane z brakiem równowagi pH pochwy i zaburzoną florą bakteryjną pochwy.

Free Shipping
26,50 zł
Availability: W magazynie
41,50 zł

Hexagyn żel dopochwowy z aplikatorem 40 ml

Żel dopochwowy Hexagyn®żel, to żel na bazie kwasu hialuronowego i opatentowanego składnika nawilżającego i odbudowującego. Nie zawiera hormonów ani parabenów.

Free Shipping
41,50 zł
Availability: W magazynie
41,50 zł

Hexatiab kapsułki dopochwowe 10 kaps.

Hexatiab kapsułki to wyrób medyczny działąjący wspomagająco w leczeniu zakażeń bakteryjnych, grzybiczych i wirusowych pochwy oraz wspomagająco w leczeniu ran poporodowych i zakażeń wirusem opryszczki genitalnej (HSV-2).

Free Shipping
41,50 zł
Availability: W magazynie