List of products by brand Urgo

Marka URGO narodziła się w roku 1958 z następującymi wprowadzeniem marek HUMEX w 1963r. i HUMER w 1996r. oraz zakupem marki Alvityl przez Laboratoires Urgo w roku 2008.

 Misją Laboratoires Urgo, francuskiej firmy rodzinnej, jest identyfikacja zdrowotnych potrzeb konsumentów i pacjentów oraz dostarczanie innowacyjnych rozwiązań opartych na swojej wiedzy technologicznej i know-how.

Historia firmy zaczyna się w roku 1890 wraz z otwarciem sklepu z narzędziami przez Eugène Fournier. Cztery lata później zostaje otwarta fabryka przy ul. Jouvence w mieście Dijon we Francji.

Marka URGO narodziła się w roku 1958 z następującymi wprowadzeniem marek HUMEX w 1963r. i HUMER w 1996r. oraz zakupem marki Alvityl przez Laboratoires Urgo w roku 2008.

 

We Francji firma jest czołowym graczem w wielu segmentach poprzez oferowanie produktów pod swoimi trzema głównymi markami:

  • Urgo: lider w segmencie produktów pierwszej pomocy(1)
  • Humex: numer 1 w terapii dolegliwości układu oddechowego, w szczególności przy przeziębieniach i alergiach(2)
  • Alvityl: pierwsza trójka producentów o najwyższej sprzedaży aptecznej w rynku preparatów witaminowych(3)

 

Laboratoires Urgo należy do grupy firm farmaceutycznych, które są uznane przez opinię publiczną oraz w środowiskach profesjonalistów w ochronie zdrowia (lekarze, farmaceuci, pielęgniarki, itd.).

Ambicją firmy jest globalny rozwój – obecnie 48% obrotów jest generowanych na rynkach zagranicznych.

Dzięki ciągłemu nastawieniu na innowacje, znaczące inwestycje w badania i rozwój (R&D), produkcję oraz badania kliniczne produkty firmy mają udokumentowaną efektywność terapeutyczną. Firma została uznana za najbardziej innowacyjnego producenta na rynku aptecznym w roku 2011. (4)

 

Laboratoires URGO, w liczbach (2011):    

  • 1,686 pracowników
  • 307 M€ obrotu (48% rynki zagraniczne, 52% Francja)  • Nowy
199,00 zł

Urgo Elektroterapia przeciwbólowa 1op.

Elektroterapia: Medyczna technologia TENS (elektryczna neurostymulacja przezskórna) pomaga złagodzić ból za pomocą prądu elektrycznego o specjalnie dostosowanej intensywności.

Free Shipping
199,00 zł
Availability: W magazynie
  • Nowy
44,90 zł

Urgo Filmogel na ukąszenia owadów 3,25 ml

Filmogel Urgo to wyrób medyczny przeznaczony do stosowania na skórę w przypadku ukąszenia owadów takich jak: komary, osy, końskie muchy, pająki, swędziki, pszczoły oraz mrówki.

Free Shipping
44,90 zł
Availability: W magazynie