List of products by brand Kati

Firma Kati jest uznanym producentem i dystrybutorem tekstyliów oraz dziewiarskich artykułów medycznych. 

Kati jest producentem i dystrybutorem tekstyliów oraz dziewiarskich wyrobów medycznych.  Celem jest perfekcyjnie zaspokajać potrzeby Klientów, dlatego proponują nowatorskie, unikalne produkty o najwyższej jakości. Chcą, żeby dzięki nim ludzie czuli się piękni i zdrowi, niezależnie od wieku czy trybu życia.

Produkty KATI charakteryzują się różnorodnością wzornictwa, doborem wysokiej jakości surowców, bogatą kolorystyką i najlepszym na rynku stosunkiem jakości do ceny.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku i Klientów zadbali również o to aby nasze produkty precyzyjnie trafiały w gusta Klientów oraz dzięki nowatorskim rozwiązaniom zwracały na siebie uwagę atrakcyjnymi opakowaniami i ekspozycją . Dzięki współpracy z doświadczonymi producentami oferują artykuły pomagające podnieść komfort życia, ukazać naturalne piękno kobiet i skorygować niedoskonałości ciała. Śledzą z uwagą nowinki medyczne i wydarzenia branżowe, zawsze gotowi do doskonalenia i rozszerzania naszej oferty o najnowsze osiągnięcia medyczno – kosmetyczne. Podstawową miarą  sukcesu jest zadowolenie partnerów handlowych oraz Klientów, którzy są najostrzejszymi recenzentami ich wyrobów.