Lista produktów marki Verona

Verona Products Professional jest wiodącym producentem kosmetyków do: makijażu, pielęgnacji twarzy i ciała, koloryzacji i stylizacji włosów, a także produktów perfumeryjnych. 

Verona Products Professional to polska firma, która powstała w 2003 roku. Jest wiodącym producentem kosmetyków do: makijażu, pielęgnacji twarzy i ciała, koloryzacji i stylizacji włosów, a także produktów perfumeryjnych. Marki Verona Products Professional zdobyły zaufanie klientów nie tylko na polskim rynku, ale także w ponad 60. krajach na świecie. Wartościami jakie przyświecają przedsiębiorstwu są jakość poparta badaniami oraz podążanie za światowymi trendami, które spełniają oczekiwania i dostosowują się do potrzeb klientów.

Innowacyjność, profesjonalizm, oryginalny design, wysoka jakość w przystępnych cenach to cechy, które wyróżniają produkty Verona. Sprawny system organizacji firmy, kreatywny
i profesjonalny zespół pracowników, własne laboratoria badawcze, w których na każdym etapie produkcji kontrolowana jest jakość, szeroka wiedza technologiczna i dystrybucyjna powodują, że wszystkie nowości bardzo szybko trafiają na światowy rynek. Współpraca
z najlepszymi dostawcami surowców i opakowań na świecie jest dodatkowym elementem gwarantującym dynamiczny rozwój firmy i jej marek.

Verona może poszczycić się szeroką gamą oferowanych marek. W jej portfolio znajdują się takie brandy jak:

Verona Products Professional ma swoją siedzibę w Sochaczewie, ok. 70 km od Warszawy, nieopodal autostrady A2. Obecnie firma zatrudnia ponad 200 osób.

Verona aktywnie wspiera swoje marki działaniami marketingowymi, akcjami trade’owymi. Firma jest obecna w mediach poprzez działania PR oraz reklamowe. Angażuje się także
w lokalne i ogólnopolskie inicjatywy. Bierze udział w międzynarodowych targach, prezentując swoje produkty na profesjonalnie przygotowanych stoiskach m.in. w: Hong Kongu, Dubaju, Stambule, Bolonii i wielu innych. Dzięki tym aktywnościom sieć międzynarodowej dystrybucji kosmetyków Verona jest bardzo szeroka.

Verona Products Professional bierze także czynny udział w Programie Promocji Polskiej Branży Kosmetycznej na rynkach zagranicznych POLSKA COSMETICS, prowadzonym przez Ministerstwo Gospodarki.Jest 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji