List of products by brand Oxnet

Firma Oxnet powstała w roku 2013, aby aktywnie promować nowe technologie w segmencie artykułów do higieny jamy ustnej dla dzieci i dorosłych w oparciu o naturalne składniki. 

Firma OXNET powstała w roku 2013, aby aktywnie promować nowe technologie w segmencie artykułów do higieny jamy ustnej dla dzieci i dorosłych w oparciu o naturalne składniki.

Misją przewodnią firmy jest propagowanie idei,że nie chemia, a natura daje człowiekowi rozwiązania na wyciągnięcie ręki - nauka stwarza lepsze możliwości wykorzystania i absorpcji tych rozwiązań w ochronie i higienie jamy ustnej.

Taka idea przyświeca firmie SPLAT (producentowi past do zębów ) w produkcji nowej linii produktów do higieny jamy ustnej, które oferuje firma.

Produkty przez nas oferowane to gwarancja korzystania z dobrodziejstw natury, dzięki którym zyskasz dobre samopoczucie, a twoje ciało przepełni zdrowa energia.24,90 zł

Innova Płyn do płukania jamy ustnej 200ml

Innowacyjna formuła płynu INNOVA wnika głęboko w zęby i sprawia, że szkliwo jest bardziej gęste i mocne już po pierwszej aplikacji. W przeciwieństwie do środków, które czasowo blokują wrażliwość zakończeń nerwowych znajdujących się w kanalikach zębinowych, płyn INNOVA długotrwale działa, dzięki czemu odczuwalna jest faktyczna poprawa stanu nadwrażliwości. 
.

Free Shipping
24,90 zł
Availability: Obecnie brak na stanie
24,90 zł

Pro-Whiter pianka wybielająca do zębów 50ml

Pianka do zębów Pro-Whiter przeznaczona jest do użytkowania z pastą bądź jako samodzielny produkt pielęgnacyjny. Idealna do kobiecej torebki, w podróży, do natychmiastowego odświeżenia! Świetne rozwiązanie w warunkach biwakowych!  

Free Shipping
24,90 zł
Availability: W magazynie