Lista produktów marki Colgate & Palmolive Poland

Colgate to firma o prawdziwie globalnym zasięgu, prowadząca działalność w ponad 200 krajach. 

Colgate to firma o zasięgu globalnym, prowadząca działalność w ponad 200 krajach.

Zapewne poznali już Państwo wiele z naszych produktów, ponieważ należą one do marek najlepiej znanych klientom na całym świecie. Zaliczają się do nich pasty do zębów i szczoteczki do zębów Colgate oraz mydła i szampony Palmolive; mydło w płynie Softsoap, dezodoranty Mennen, środki czyszczące Ajax i Axion oraz produkty dla zwierząt Hill's Pet Nutrition.

Ludzie Colgate, pracujący na całym świecie, pielęgnują trzy wspólne dla wszystkich, fundamentalne wartości. Są to Troska, Globalna praca zespołowa oraz Ciągłe doskonalenie. Wartości te znajdują swoje odzwierciedlenie nie tylko w jakości naszych produktów oraz opinii, jaką cieszy się nasza firma, ale również w naszym zaangażowaniu w pracę na rzecz społeczności lokalnych w miejscach, gdzie prowadzimy działalność.

Jako wiodący wytwórca produktów konsumpcyjnych jesteśmy ponadto silnie zaangażowani w rozwój technologii, które wychodziłyby naprzeciw zmieniającym się potrzebom klientów na całym świecie. Można wręcz powiedzieć, że naszym celem jest wykorzystywanie technologii do wytwarzania produktów, które będą stale podnosić jakość życia naszych klientów, niezależnie od tego, jaką część świata zamieszkują.

Jako odnosząca sukcesy firma koncentrujemy się na zapewnianiu stałego wzrostu, który jest nam niezbędny, abyśmy mogli nadal odnosić sukcesy na skalę globalną oraz jeszcze bardziej umacniać pozycję naszej firmy. Jesteśmy przekonani, że właśnie w ten sposób możemy przynieść największe korzyści naszym klientom, pracownikom i udziałowcom.


Jest 3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji