List of products by brand Alco2Go

Naszą firmę definiuje profesjonalizm, innowacyjne rozwiązania technologiczne oraz jeden zasadniczy cel: większe bezpieczeństwo na drogach całego świata.

Naszą firmę definiuje profesjonalizm, innowacyjne rozwiązania technologiczne oraz jeden zasadniczy cel: większe bezpieczeństwo na drogach całego świata. W naszej branży nie ma miejsca na ryzyko, dlatego alkomaty z logo Alco2Go to synonim wysokiej jakości, dzięki której zdobyliśmy silną pozycję na rynku światowym oraz przede wszystkim zaufanie Kierowców oraz Partnerów Biznesowych. Dzięki produkcji w naszym kraju, oraz działając wg norm ISO:9001  jesteśmy w stanie zadbać i dopilnować  każdy szczegół alkomatu Alco2Go.

Alkotesty pod kontrolą

Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom technologicznym i produkcyjnym nasze alkotesty są trwałe, niezawodne i precyzyjnie weryfikują zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu. Nie spoczywamy jednak na laurach i systematycznie dążymy do doskonałości: zatrudniamy najlepszych specjalistów w branży, inwestujemy w badania oraz system produkcji oraz modernizujemy nasze firmowe know-how.