List of products by brand Biocol

BIOCOL LABORATORIOS to portugalski producent dbający od 1977 roku o zdrowie i urodę ludzi w różnych zakątkach świata. 

BIOCOL LABORATORIOS to portugalski producent dbający od 1977 roku o zdrowie i urodę ludzi w różnych zakątkach świata. Oferowane przez nas wysokiej jakości produkty tworzymy na bazie tylko naturalnych składników roślinnych i organicznych. Wychodząc naprzeciw coraz większym oczekiwaniom naszych klientów, prowadzimy we własnych laboratoriach nieustanne badania nad ulepszaniem składu istniejących już i tworzeniem nowych produktów. 
Na polskim rynku oferujemy innowacyjne preparaty Drenafast i Biocol 24 Slim, dzięki którym odchudzanie i oczyszczanie jest tak łatwe i skuteczne, jak nigdy jeszcze nie było.

Nowością na polskim rynku są dwa produkty: BIOCOL OMEGA 3.6.9. oraz ActiDigest.

Naszym przedstawicielem na polskim rynku jest firma SZUPEX DYSTRYBUCJA FARMACEUTYCZNA (www.szupex.com.pl), która poprzez swoje działania ułatwia dostępność tych preparatów w aptekach i sklepach zielarsko-medycznych.

64,90 zł

Drenafast płyn 500ml

Piękna sylwetka, zdrowy wygląd, jędrne ciało to marzenie każdego człowieka. Toksyny zawarte w organizmie oraz nadwaga niekorzystnie wpływają zarówno na stan ducha, jak i ciała. Zwiększają podatność na wszelkie choroby. Powodują, że nasz organizm szybko się męczy. Najprostszym sposobem na oczyszczenie organizmu i równocześnie zrzucenie zbędnych kilogramów jest post.

Free Shipping
64,90 zł
Availability: Obecnie brak na stanie
75,90 zł

Drenafast Sport płyn 500ml

Skuteczność kuracji Drenafastem Sport opiera się na wszechstronnym działaniu preparatu. Napój pobudza do oczyszczania różne organy: wątrobę, pęcherzyk żółciowy, skórę oraz cały układ pokarmowy i moczowy. 

Free Shipping
75,90 zł
Availability: Obecnie brak na stanie