List of products by brand Santen

Santen to japońska firma farmaceutyczna specjalizująca się w opracowywaniu i wytwarzaniu produktów okulistycznych.

Wzrok jest jednym z najważniejszych zmysłów, a jego znaczenie wzrasta jeszcze w społeczeństwie informacyjnym, w jakim obecnie żyjemy. Przykładając dużą wagę do badań, Santen angażuje się w opracowywanie nowych i lepszych metod oraz leków stosowanych w leczeniu chorób oczu. Posiadamy dwa ośrodki badawczo-rozwojowe, jeden w Japonii i jeden w Finlandii. Większość produktów Santen przeznaczonych na rynek europejski i amerykański jest produkowana w Finlandii.
 
  
W ciągu ostatniego dziesięciolecia, Santen wzmocnił swoją pozycję jednego z najważniejszych dostawców produktów farmaceutycznych w Europie. Nasze największe rynki to: Niemcy, Rosja, Szwecja, Norwegia i Finlandia.
 
  
Santen będzie jedną z wiodących firm na europejskim rynku farmaceutyków okulistycznych.43,50 zł

Cationorm krople do oczu 10 ml

Cationorm to nawilżająco - natłuszczająca sterylna emulsja łagodząca objawy zespołu suchego oka (tzw. sztuczne łzy). Nawilża, natłuszcza i chroni powierzchnię oka.

Free Shipping
43,50 zł
Availability: W magazynie
33,90 zł

Lecrolyn 40mg/ml krople do oczu 10ml

Dla osiągnięcia optymalnych wyników, leczenie Lecrolynem powinno mieć charakter profilaktyczny, tzn. należy je rozpocząć przed wystąpieniem objawów, w celu zablokowania wydzielania przez miliony komórek tucznych w oku takich związków chemicznych, jak histaminy. 

Free Shipping
33,90 zł
Availability: Obecnie brak na stanie
44,90 zł

Lutax 10 Plus (Lutax AMD Plus) kapsułki 30 kaps.

LUTAX AMD PLUS to suplement diety, który dzięki zawartym w nim składnikom wspomaga proces widzenia. Wykazuje właściwości antyoksydacyjne i chroni przed zwyrodnieniami plamki żółtej. Łagodzi zmęczenie oczu

Free Shipping
44,90 zł
Availability: W magazynie
39,90 zł

Ocutears krople do oczu 10 ml

Ocutears to sterylna, wiskoelastyczna, przezroczysta powłoka ochronna dla rogówki bez działania konserwantów. Składa się wyłącznie z naturalnych, biologicznych substancji. 

Free Shipping
39,90 zł
Availability: W magazynie
21,90 zł

Oftagel żel do oczu 10g

Oftagel stosowany jest w: suchym zapaleniu rogówki i spojówek oraz w leczeniu objawowym innych postaci zespołu "suchego oka".

Free Shipping
21,90 zł
Availability: Obecnie brak na stanie