Lista produktów marki Philips AVENT

Marka AVENT narodziła sie w 1984 roku wraz z wprowadzeniem na rynek butelki do karmienia dzieci, która stała sie światowym standardem. 

Marka AVENT narodziła sie w 1984 roku wraz z wprowadzeniem na rynek butelki do karmienia dzieci, która stała sie światowym standardem.

Edward Atkin, własciciel firmy, jako pierwszy zauważył, że standardowe butelki do karmienia nie spełniały swojego zadania. Smoczki były twarde, łlugie i waskie, a same butelki niewygodne, niestabilne i trudne do napełniania.

Edward Atkin postanowił zaprojektować butelke do karmienia, która pózniej miała stać sie najlepszą alternatywą dla karmienia piersia. Jego dzieło było najlepiej zaprojektowana, najlepiej skonstruowaną butelka do karmienia na świecie. Butelka Philips AVENT ma szeroką szyjkę i podstawę, dzieki czemu łatwiej sie ja napełnia i czyści.

Jej smoczek jako pierwszy został wykonany całkowicie z silikonu, materiału pozbawionego smaku i zapachu. Smoczek byl miękki i szeroki, przez co kształtem był bardzo zbliżony do naturalnego kształtu piersi oraz posiadał unikalny system otworów odpowietrzajacych zapobiegajacy kolkom. Nie jest więc żadnym zaskoczeniem, że wiekszość mam woli uzywac butelek Philips AVENT. Od tamtego czasu firma Philips AVENT postanowiła od nowa zaprojektować wiele produktów do karmienia dzieci.

We wrześniu 2006 roku firma Philips, światowy lider w opracowywaniu nowych technologii oraz produktów konsumenckich i medycznych, połączył siły z firmą AVENT. Te dwie firmy, których historia zapisana jest innowacyjnymi rozwiązaniami, doskonale do siebie pasują. Philips zgodnie ze swoim zaangażowaniem w promowanie zdrowia i dobrego samopoczucia opracowuje produkty wspomagajace zdrowie ludzi. Ta postawa idealnie łączy sie z celem firmy AVENT, aby tworzyć produkty do karmienia i opieki nad dziećmi o najwyższej jakości na świecie. Dzięki wzajemnej współpracy połączone firmy Philips AVENT oferują prostsze rozwiazania sprawiające, że opieka nad dziećmi jest jeszcze łatwiejsza.

Produkty firmy Philips AVENT sa zalecane przez lekarzy, chwalone przez mamy i cenione na całym świecie za dostarczanie najlepszych rozwiązan do karmienia noworodków, niemowląt i dzieci. Nie tylko nasze produkty, ale również miejsce gdzie są wytwarzane zostają nagradzane - tak było w przypadku naszej fabryki, której projekt zdobył uznanie i nagrodę. Jest 112 produktów.

Pokazano 1-15 z 112 pozycji