List of products by brand Bioton S.A.

Wpisanie BIOTON Sp. z o.o. do Rejestru Handlowego B nastapiło w 1989 roku. BIOTON Sp. z o.o.rozpoczął swoją działalność od zakupu surowców do produkcji cefalosporyn iniekcyjnych i sprzedaży ich form farmaceutycznych.

Wpisanie BIOTON Sp. z o.o. do Rejestru Handlowego B nastapiło w 1989 roku. BIOTON Sp. z o.o.rozpoczął swoją działalność od zakupu surowców do produkcji cefalosporyn iniekcyjnych i sprzedaży ich form farmaceutycznych. Zgodnie z misją, BIOTON zmierza do wzmacniania swojej pozycji jako firmy biotechnologicznej o zasięgu globalnym. Uczestnictwo w projektach naukowo-badawczych, rozwój portfela produktowego oraz podejmowane decyzje biznesowe umożliwiają realizowanie celów strategicznych i wynikają z szeroko rozumianej troski o jakość zdrowia i życia Chorych.Realizacji obranej misji służą przyjęte przez BIOTON kierunki rozwoju i działania o charakterze strategicznym, które obejmują:

 • wzmocnienie pozycji BIOTON na polskim rynku insuliny,
 • umocnienie pozycji insuliny BIOTON na świecie poprzez zwiększanie udziałów sprzedaży na dotychczasowych rynkach oraz wejście na nowe,
 • rozwój innowacyjnych, ważnych klinicznie leków, w tym leków biotechnologicznych, opracowanych przez podmioty należące do Grupy BIOTON,
 • rozszerzanie portfolio leków odtwórczych.32,50 zł

Alfalipon prodiab neuropatia kapsułki 30 kaps.

ALFALIPON prodiab zawiera wysoką dawkę kwasu alfa-liponowego (ALA) oraz kwas gamma-linolenowy (GLA) obecny w oleju z nasion ogórecznika lekarskiego.Dodatkowo zawiera witaminy i minerały cenne dla utrzymania prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego, przebiegu funkcji psychicznych, poznawczych, a także dla łagodzenia objawów neuropatii. Szczególnie polecany dla chorych na cukrzycę.

Free Shipping
32,50 zł
Availability: Obecnie brak na stanie
31,90 zł

Intesta 60 kapsułek

INTESTA to dietetyczny środek spożywczy specjalnego przeznaczenia medycznego, zawierający sól sodową kwasu masłowego w postaci maślanu sodu, jako mikrogranulatu. Posiada on unikalne właściwości, które utrzymują jelita w zdrowiu.

Free Shipping
31,90 zł
Availability: W magazynie
16,90 zł

Krem do stóp prodiab FOOT CREAM 100 g

KREM DO STÓP prodiab przeznaczony jest do pielęgnacji suchej i bardzo suchej skóry stóp, skłonnej do rogowacenia i pękania. Jego nawilżająco – ochronne działanie wynika z unikalnego połączenia mocznika, ruszczyka, mikrosrebra oraz witaminy E.

Free Shipping
16,90 zł
Availability: W magazynie
42,90 zł

Nano Silver prodiab proszek w spayu 125 ml

Wyrób medyczny NanoSilver prodiab jest proszkiem w sprayu, który tworzy barierę ochronną wspomagającą leczenie:

  • ran,
  • otarć
  • lekkich oparzeń
  • w szczególności zmian skórnych z wysiękiemFree Shipping
42,90 zł
Availability: Zapytaj o dostępność.
18,50 zł

Prostika Zdrowa prostata kapsułki 30 kaps.

PROSTIKA to preparat zawierający naturalne składniki roślinne i minerały wzbogacone żeń - szeniem, dla wspierania prawidłowego funkcjonowania układu moczowo- płciowego, w szczególności prostaty.

Free Shipping
18,50 zł
Availability: Obecnie brak na stanie