List of products by brand Polfarmex

Polfarmex S.A. to dynamicznie rozwijająca się firmia farmaceutyczna, z wyłącznie polskim kapitałem.

2013 – wdrożenie systemu ERP SAP.

2012 – ukończenie budowy Magazynu Wysokiego Składowania, na terenie zakładu produkcyjnego w Kutnie.

2011 – rozpoczęcie budowy Magazynu Wysokiego Składowania, na terenie zakładu produkcyjnego w Kutnie.

2010 – Polfarmex staje się sponsorem strategicznym i tytularnym drugoligowej drużyny koszykówki AZS WSGK Polfarmex Kutno.

2008 – sprzedaż surowców na terenie Rosji oraz rozpoczęcie współpracy na terenie Ameryki Pd. – Kolumbia.

2007 – rozpoczęcie współpracy w ramach sprzedaży gotowych form leków z dystrybutorami na terenie krajów bałtyckich tzn. Litwa, Łotwa, Estonia oraz z partnerem na terenie Wietnamu.

2003 – rozpoczęcie budowy własnej sieci przedstawicieli terenowych. Grupa ta obecnie liczy prawie 200 osób i dalej się rozwija.

2001 – podwyższony zostaje kapitał założycielski spółki oraz następuje przekształcenie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością w spółkę akcyjną. W grudniu 2001 roku przeprowadzony został z pozytywnym wynikiem audit certyfikujący system jakości na zgodność z normą ISO 9001:2000.

1996 - 1998 – uzyskano rejestry dla 30 nowych preparatów. Z tej liczby 20 rejestracji uzyskano pod koniec 1999 roku. Chcąc sprostać dzisiejszym wymaganiom współczesnego rynku farmaceutycznego od 2000 roku firma rozwija dział handlowy i marketingu. Dzięki temu Polfarmex współpracuje na terenie Polski ze wszystkimi znaczącymi dystrybutorami farmaceutycznymi oraz na bieżąco rozwija sieć przedstawicieli medycznych i farmaceutycznych na rynku polskim.

1998 – rozpoczęto eksport mleczanoglukonianu wapnia oraz nawiązano współpracę produkcyjną w zakresie półproduktów dla przemysłu farmaceutycznego i spożywczego z dużą firmą zachodnioeuropejską.

1997 – oddano do użytku nową instalację do produkcji syropów i wydział do produkcji suchych form leków oraz uzyskano koncesję Ministra Zdrowia i Opieki Społecznej na produkcję suchych i mokrych form leków.

1996 – zostaje otwarty nowy oddział soli wapniowych i rozpoczęto produkcję laktobionianu wapnia i glukonolaktobionianu wapnia oraz nowych form gotowych leków, takich jak: Calcium syrop, Diphergan syrop, Kalium i Kalium Gluconicum syrop, Ranigasan oraz wiele innych.

1994 – nazwa spółki została zmieniona z „Polfa – Farmex” na „Polfarmex”. W tym samym roku Spółka kupiła w dzielnicy przemysłowej Kutna teren o powierzchni 84.400 m2, gdzie rozpoczęto budowę aktualnie istniejącego zakładu. Jednocześnie w tym samym roku rozpoczęto produkcje preparatów wapniowych.

1989 – powstaje spółka pod nazwą „Polfa – Farmex”. W latach 1989 – 1991 spółka zajmowała się wyłącznie handlem lekami i surowcami do produkcji leków pochodzącymi z importu. W 1991 roku rozpoczęto produkcję laktoglukonianu wapnia.37,90 zł

Aflavic 600 mg tabletki 30 tabl.

Wskazania: leczenie objawów związanych z niewydolnością krążenia żylnego kończyn dolnych, m.in. uczucie ciężkości nóg, bóle nóg. Leczenie objawowe dolegliwości związanych z żylakami odbytu.Free Shipping
37,90 zł
Availability: Obecnie brak na stanie
45,95 zł

Aflavic Max 1000 mg tabletki 60 tabl.

Wysoka dawka zmikronizowanej diosminy zawarta w produkcie leczniczym Aflavic Max 1g wskazana jest do stosowania w leczeniu przewlekłej niewydolności krążenia żylnego kończyn dolnych, która objawia się m.in. bólem nóg i nocnymi kurczami.

Free Shipping
45,95 zł
Availability: W magazynie
18,50 zł

Atussan syrop 150 ml

ATUSSAN to syrop, który charakteryzuje się działaniem przeciwkaszlowym. Zatrzymuje odruch kaszlu o różnej etiologii. Smak pomarańczowy.Free Shipping
18,50 zł
Availability: W magazynie