List of products by brand Solpharm

Jako Solpharm Sp. z o.o. jesteśmy obecni na polskim rynku farmaceutycznym od 2001 roku. Od tego czasu aktywnie tworzymy nasze portfolio poszukując nowych produktów głównie w obszarze dermatologii i ginekologii.

Jako Solpharm Sp. z o.o. jesteśmy obecni na polskim rynku farmaceutycznym od 2001 roku. Od tego czasu aktywnie tworzymy nasze portfolio poszukując nowych produktów głównie w obszarze dermatologii i ginekologii. Nasza oferta obejmuje zarówno leki wydawane na receptę, leki sprzedawane bez recepty, jak również wyroby medyczne, dermatokosmetyki oraz suplementy diety. Podstawą działania firmy Solpharm Sp. z o.o. jest rejestracja, marketing i dystrybucja produktów wytwarzanych przez naszych zagranicznych kontrahentów.

Od początku działalności reprezentujemy niemieckie firmy Cesra Arzneimittel GmbH & Co. KG, Terra-Bio-Chemie GmbH (obecnie Cheplapharm Arzneimittel GmbH) i Dr. August Wolff GmbH & Co. W późniejszym okresie rozpoczęliśmy współpracę z kolejnymi producentami z Niemiec: Dima Diagnostika mbH i Infectopharm Arzneimittel GmbH, z Wielkiej Brytanii: Thornton&Ross Ltd. i Life Science Investments Ltd. oraz z Włoch: So.Se.Pharm SRL.23,50 zł

Erazaban 100mg/g krem 2g

Erazaban to nowy lek na opryszczkę, który działa wcześniej w porównaniu do profilu działania innych leków na opryszczkę. Dzięki obecności dokozanolu 10% Erazaban wzmacnia barierę ochronną zdrowej komórki skóry i nie pozwala wirusowi opryszczki wniknąć do jej wnętrza.Free Shipping
23,50 zł
Availability: Zapytaj o dostępność.
16,00 zł

Erazaban Protect ochronny balsam do ust 5 ml

To jedyny produkt na rynku, który dzięki unikalnej kompozycji składników chroni usta przed czynnikami zewnętrznymi, takimi jak: wiatr, promieniowanie UV, mróz, zmiany temperatur.

Free Shipping
16,00 zł
Availability: Obecnie brak na stanie
18,90 zł

Eva/qu Bambini czopki przeciw zaparciom dla dzieci 6szt.

Na zasadzie fizjologicznego mechanizmu przywracają prawidłowe wypróżnienie. Po aplikacji polietylenoglikol rozpuszcza się w ciągu 3-4 minut, wyzwalając reakcję pomiędzy wodą, wodorowęglanem sodu i winianem potasu.  Rozciąganie mięśniówki wywołuje skurcze, prowadząc do wypróznienia. Produkt nie zaburza równowagi metabolicznej.

Free Shipping
18,90 zł
Availability: W magazynie
25,90 zł

Eva/qu musujące czopki przeciw zaparciom 6 czopków

W przypadku zaparć wywołanych zablokowaniem kału konieczne jest miejscowe działanie uwalniające. Dzięki swojemu działaniu lekko musującemu czopki Eva/qu® przesuwają masy kałowe zatrzymywane w bańce odbytnicy i są bodźcem do ich szybkiego usunięcia.
Utrzymując bańkę odbytnicy wolną od mas kałowych, zapobiegają zapaleniom kanału odbytu, pęknięciom skóry czy wystąpieniu hemoroidów.

Free Shipping
25,90 zł
Availability: W magazynie
26,50 zł

Feminon PMS kapsułki 30kaps.

Feminon PMS wskazany tradycyjnie w łagodnych objawach zespołu napięcia przedmiesiączkowego.

Free Shipping
26,50 zł
Availability: Obecnie brak na stanie
65,90 zł

PC 30 V preparat przeciw odleżynom 100 ml

Profilaktyka odleżyn u pacjentów długotrwale unieruchomionych, niepełnosprawnych motorycznie czy stosujących protezy, pasy przepuklinowe lub opatrunki gipsowe. Pomocny w przypadku już powstałych zmian na skórze oraz po oparzeniach I stopnia.

Free Shipping
65,90 zł
Availability: W magazynie