List of products by brand Alba Thyment

Alba Thyment Sp. z o.o. to polska rodzinna firma farmaceutyczno-kosmetyczna.

Alba Thyment Sp. z o.o. to polska rodzinna firma farmaceutyczno-kosmetyczna. Od 1913 r. słyniemy z wytwarzanej w Poznaniu prawdziwej Esencji Karmelitańskiej o nazwie Argol® Essenza Balsamica. Zdrowie jest piękne to nie tylko nasze hasło reklamowe, ale również filozofia. Produktami tworzonymi z naturalnych składników oraz sprawnym sposobem zarządzania wspieranym przez nowoczesne technologie zdobywamy uznanie w wielu konkursach. Prowadzimy firmę w sposób oparty na harmonii między aktywnością w pracy i poza nią. Cenimy wysoką jakość w biznesie, co przekłada się na troskę o poziom życia i zdrowia. 

Wypracowywana przez stulecia wiedza medyczna, w której rolę zasadniczą pełniły rośliny lecznicze, została wprowadzona do terminologii medycznej na początku XX wieku jako fitoterapia (grec. phyto – roślina, terapia – leczenie). Olejki eteryczne od najdawniejszych czasów używane były jako substancje zapachowe, balsamiczne oraz lecznicze. Odpowiednio dobrane i umiejętnie stosowane okazały się równie skuteczne jak niektóre antybiotyki i chemicznie spreparowane środki lecznicze, mając nad nimi tę przewagę, że z reguły nie dają skutków ubocznych.

W laboratorium Alby czerpiemy z tradycji zielarskiej i nowoczesnej fitoterapii. Od stu lat wykorzystujemy siłę działania naturalnych olejków eterycznych. Najstarszym naszym produktem jest tradycyjny lek ziołowy – Argol® Essenza Balsamica. Do dziś opracowaliśmy wiele produktów stymulujących dobrą kondycję.

Poprzez standardy GMP (ang. Dobra Praktyka Produkcyjna) zapewniamy pełną kontrolę nad wytwarzaniem preparatów oraz nad jakością i pochodzeniem surowców. Inwestujemy regularnie, by stworzyć dogodne warunki do pracy i stymulować zrównoważony rozwój przedsiębiorstwa. 

38,80 zł

Alba vit żel dezynfekujący do rąk 200 ml + Bioderma Atoderm Mains odżywczy krem do zniszczonych dłoni 50 ml

AlbaVit Żel do rąk – dezynfekcja i ochrona 200 ml
Żel do mycia rąk bez użycia wody.

+

BIODERMA ATODERM MAINS krem odżywczy do zniszczonych dłoni

Pielęgnacja bardzo zniszczonych lub wysuszonych dłoni narażonych na szkodliwy wpływ środowiska zewnętrznego.Free Shipping
38,80 zł
Availability: Produkt dostępny na zamówienie
24,90 zł

Alba vit żel dezynfekujący do rąk 200ml

AlbaVit Żel do rąk – dezynfekcja i ochrona 200 ml
Żel do mycia rąk bez użycia wody.

+

BIODERMA ATODERM MAINS krem odżywczy do zniszczonych dłoni

Pielęgnacja bardzo zniszczonych lub wysuszonych dłoni narażonych na szkodliwy wpływ środowiska zewnętrznego.Free Shipping
24,90 zł
Availability: W magazynie
55,00 zł

Balsam ziołowy ENERGY PLUS (Argol Energie 3) balsam 500 ml

Balsam ziołowy ENERGY PLUS jest preparatem typu lipożel, o bogatym zestawie naturalnych substancji czynnych. Zawiera naturalne olejki eteryczne, które mają balsamiczny wpływ na skórę, zmiękczają ją i uelastyczniają, wpływając pośrednio na uelastycznienie mięśni.

Free Shipping
55,00 zł
Availability: Zapytaj o dostępność.
51,90 zł

Kolorex Derma krem 30 ml

Kolorex® Derma to naturalne wsparcie przeciwko zakażeniom grzybicznym. Krem stworzono na bazie rosnącej w Nowej Zelandii rośliny horopito z myślą o zakażeniach grzybicznych występujących na skórze.


Free Shipping
51,90 zł
Availability: Obecnie brak na stanie