List of products by brand Dr. Retter

Już od ponad 15 lat staramy się służyć społeczeństwu produkując wysoce skuteczne kosmetyki dla poprawy standardu życia oraz samopoczucia konsumentów w wielu krajach świata.

Wartości, Cel i Misja

Już od ponad 15 lat staramy się służyć społeczeństwu produkując wysoce skuteczne kosmetyki dla poprawy standardu życia oraz samopoczucia konsumentów w wielu krajach świata. Kierujemy się ściśle ukształtowanymi celami, zasadami i wartościami. Pragniemy produkować preparaty o najwyższej jakości oraz wartości użytkowej. Rozwijajmy zaufanie w relacjach z partnerami, staramy się jak najlepiej zrozumieć ich potrzeby, dążymy aby odnosili trwałe sukcesy.

 

Jakość, Uczciwość i Odpowiedzialność

Swoją pracę oceniamy według surowych kryteriów opierając się o światowe standardy i normy jakości.
Nieustannie wdrażamy innowacyjne technologie produkcyjne, podnosimy poziom naszej wiedzy i kwalifikacji.
Dokładamy wszelkich starań aby szczerość i uczciwość dominowały w relacjach z konsumentami i partnerami. Działamy odpowiedzialnie społecznie w duchu prawa i zgodnie z jego literą.

 

Stosunek do Człowieka, Otoczenia i Środowiska

Kształtujemy i wysoko cenimy przyjazne stosunki międzyludzkie.
Akceptujemy wielokulturowość, z wielkim szacunkiem i rozumieniem poznajemy obyczaje, tradycje i kulturę konsumentów o rożnych wyznaniach religijnych. Głęboko szanujemy otaczające nas środowisko oraz nieustannie wdrażamy innowacyjne proekologiczne rozwiązania.15,00 zł

Ratownik balsam do pięt 50g

Pielęgnacyjny balsam dla suchej i zniszczonej skóry stóp i pięt. Nawilża, natłuszcza i regeneruje zniszczoną skórę, łagodzi podrażnienia. Zapobiega odparzeniom, otarciom i powstawaniu odcisków. 

Free Shipping
15,00 zł
Availability: Obecnie brak na stanie
11,50 zł

Ratownik balsam z dziegciem i ichtiolem 50g

Balsam kosmetyczny  z dziegciem przeznaczony do pielęgnacji zmienionej chorobowo skóry. Nadmiernie przesuszonej, łuszczącej się i uszkodzonej. 

Free Shipping
11,50 zł
Availability: Obecnie brak na stanie