List of products by brand Giuliani

Misją firmy jest tworzenie produktów wysokiej jakości pomagających pacjentom skutecznie rozwiązywać niektóre z najczęstszych problemów dermatologicznych.

W 1889 roku, w swojej aptece w  Mediolanie "Del Lazaret ", Germano Giuliani zaczął oferować swoim stałym klientom ziołowy tonik trawienny  który sam sformułował.Tonik szybko stał się bardzo popularny jako Amaro Medicinale Giuliani.

 

Od tego momentu rozwój Giuliani był stały, naznaczony błyskotliwą intuicją biznesową oraz tworzeniem inteligentnych wyborów strategicznych oraz chęcią wzmocnienia sektora farmaceutycznego i poprawą jakości życia społeczności.

 

Lichtena ® została utworzona w 1993 roku, dzięki długoletniej  współpracy z dermatologami, alergologami i pediatrami.  Duże doświadczenie  w dziedzinie produktów dermo-kosmetycznych i koncentracja na rozwoju tych produktów oraz prowadzenie własnych badań, doprowadziły do sukcesu Lichteny ® jako  specjalisty w zakresie leczenia i pielęgnacji  skóry wrażliwej i delikatnej.



46,90 zł

Lichtena Płyn myjący do ciała i twarzy 200 ml

Działanie łagodzące i ochronne, wysoka tolerancja, nie zawiera związków parabenu (konserwantów).

Płyn myjący  do codziennej pielęgnacji ciała i twarzy. Przeznaczony do delikatnej i wrażliwej skóry już od pierwszych dni życia.

Free Shipping
46,90 zł
Availability: Produkt dostępny na zamówienie